Technik investičnej výstavby - Projektový manažér - Elektrotechnik (Ref. č.: 15/49)

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: okres Vranov nad Topľou, Prešovský kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, ktorý sa zaoberá mechanickým a chemickým spracovaním dreva, výrobou elektrickej a tepelnej energie hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Technik investičnej výstavby- Projektový manažér- Strojár.

Náplň práce:
- projektové riadenie, manažovanie projektov
- znalosť elektrotechnických noriem pre montáž NN, VN, VVN a el.pohonov
- posudzovanie a schvaľovanie projektov pre NN, VN a VVN inštalácií a el. pohonov pre daný technologický celok- prevádzku
- riadenie a kontrola montáže NN, VN a VVN systémov a ich systémov riadenia
- znalosť základných technických riešení a produktov
- postupy prípravy a realizácie investičnej výstavby, technická normalizácia a projektovanie
- plánovanie investičných procesov v oblasti investičnej činnosti u pridelených stavieb
- koordinácia a kontrola priebehu investičnej činnosti u pridelených stavieb
- Posudzovanie projektovej dokumentácie a stanovenie podmienok stavieb
- spracovanie finančných rozpočtov projektových alebo investičných akcií
- vyhodnocovanie ekonomickej efektívnosti investícií projektov
- zodpovednosť za realizáciu projektov, proaktívne riadenie projektov
- dohľad na technické aspekty projektu
- zodpovednosť za pridelenú časť projektu vo všetkých fázach
- organizačné schopnosti, systematickosť a dôslednosť, zodpovedný prístup k práci.

Iné výhody

Stabilná a perspektívna práca, možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie, motivačné mzdové ohodnotenia, služobný telefón, odmeny pri významných životných jubileách.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie/ prax - stredoškolské, alebo vysokoškolské technického zamerania- odbor elektrotechnik
- prax min.4 roky
Požadovaná znalosť anglického jazyka.
Počítačové znalosti- Word, Excel, PPT, AutoCAD

V rámci HR skupiny Start Group, prinášame komplexné HR riešenia už viac ako 18 rokov a sme partnerom silnej nadnárodnej skupiny USG People N.V., pôsobiacej na pracovných trhoch v 7 európskych krajinách s viac ako 40-ročnou tradíciou. Na Slovensku spoločnosť Start People patrí už viac ako 18 rokov medzi popredných poskytovateľov personálnych služieb v oblasti dočasného zamestnávania, výberu zamestnancov, mzdového outsourcingu a personálneho poradenstva. Svoje portfólio služieb rozdelila do troch samostatných spoločností: Start People s.r.o. (Personálny lízing), Start Professionals s.r.o. (Personálny recruiting) a Start Services s.r.o ( Outsourcing služieb)
Start Group v rámci Slovenska poskytuje svoje služby prostredníctvom pobočiek v mestách Bratislava, Trnava, Nitra, Žilina, Zvolen, Košice a je jedným zo zakladajúcich členov Asociácie personálnych agentúr Slovenska (APAS.)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoje CV v slovenskom jazyku. Na pohovor budú pozvaní len vybraní kandidáti, ktorí budú spĺňať požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Adresa spoločnosti

Start Professionals s.r.o.
Horná 13
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Zlatica Drapčiaková
Tel.: 0914 330 528
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 3104946   Dátum zverejnenia: 16.6.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.