Procesný inžinier

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti strojárstva,hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Procesný inžinier.
Náplň práce:
-zavádzanie nových výrobných procesov (design výrobných liniek, layout, definovanie technologických postupov)
- starostlivosť o existujúce výrobné procesy (optimalizácia výrobných a montážnych liniek)
- zavádzanie nových produktov do existujúcej výroby
- riešenie zmenových konaní v spolupráci s R&D (úpravy pracovných liniek, riadenie zmien komponentov vo výrobkoch)
- zavádzanie LEAN nástrojov na zvyšovanie efektívnosti výrobného procesu
- analýza problémov vo výrobnom procese a navrhovanie riešení
- optimalizácia výrobných procesov v organizácii
- starostlivosť o kusovníky v spolupráci s R&D
- zavádzanie a upravovanie výrobných časov v systéme SAP
- vypracovávanie a aktualizovanie pracovných postupov pre výrobné linky
- príprava procesov na audit

- istotu zamestnania v jednej z popredných svetových spoločností v produkcii vykurovacej techniky
- možnosť profesionálnej sebarealizácie, odborného i osobného rastu (plány tréningov)
- výborné pracovné podmienky, plat dohodou
- práca v tvorivom a mladom pracovnom tíme
- bohatý sociálny program

V prípade, že spĺňate všetky požiadavky pošlite prosím svoj životopis. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie- vysokoškolské II stupňa/ technického smeru
vhodné aj pre absolventa
Jazykové požiadavky- anglický jazyk - stredne pokročilý B2
Počítačové znalosti- Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Visio - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
SAP - základy
Iné požiadavky- Vodičský preukaz skupiny B
precíznosť, samostatnosť, analytické a technické myslenie, komunikatívnosť, organizačná schopnosť, schopnosť riešiť problémy, komunikácia v anglickom jazyku podmienkou

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3093978  Dátum zverejnenia: 6.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou