Zlaté Moravce - Práca v logistike operátor VZV skladník ( preukaz nieje pomienka)

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Zlaté Moravce, Nitriansky kraj, okres Zlaté Moravce
Mzdové podmienky (brutto)
577 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná sa o prácu na oddelení logistiky ( expedícia a uskladnenie materiálu )
- obsluha VZV
- prísun materiálu na miesto spotreby v rámci výrobnej haly
- uskladnenie materiálu a hotových výrobkov

- práca na trvalý pracovný pomer v stabilnej spoločnosti
- práca na 3 zmeny
- možnosť práce nadčas
- zaujímavé finančné ohodnotenie za prácu cez víkend
- stravné lístky

Požiadavky na zamestnanca

SOU, SOU maturita
- prax v obsluhe VZV nutná
- platný preukaz VZV výhodou ( nie je podmienka )

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3057880  Dátum zverejnenia: 12.5.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 577 EUR/mesiac