Servisný mechanik

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, spoločnosť, ktorá je vedúcou firmou na trhu stavebných, zemných a lomových strojov hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Servisný mechanik.
Náplň práce: zodpovednosť za vykonanie opravy, na ktorú bol servisným dispečerom určený
zodpovednosť za vykonávanie opráv a údržby stroja v odpovedajúcej kvalite a v čase ako aj za odovzdanie vykonanej servisnej zákazky zákazníkovi
zodpovednosť za správne vyplnenie dokumentu Prehliadka stroja pri údržbe, za relevantnosť údajov na Pracovnom výkaze servisnej zákazky týkajúcej sa
použitých náhradných dielov (ND), odjazdených km, v prípade dočasného pridelenia služobného vozidla ako aj ostatných nákladov vzniknutých pri plnení
zákazky.
zúčastňuje sa školení a tréningov servisu organizovaných odd. Product Support (PS)
pozitívne reprezentuje vlastnú spoločnosť pred zákazníkom
zodpovedá za zverený majetok akým sú: pracovné prístroje, nástroje, špeciálne prípravky a pod
informuje servisného dispečera a záručného technika o zistených skutočnostiach pri oprave, ktoré bránia procesu uznania záruky,o ukončení servisnej
zákazky, pri zložitých opravách spolupracuje s technickým komunikátorom, v prípade potreby je flexibilný na prácu v dielni aj mimo nej

13. plat vyplácaný podľa výsledkov spoločnosti
Team-Building aktivity, sociálny fond,

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie: stredoškolské v odbore mechanik/ elektrotechnik
Prax výhodou: práca je vhodná aj pre absolventa
Jazykové požiadavky: znalosť anglického jazyka v čítaní návodov- výhodou
Počítačové znalosti na užívateľskej úrovni
Iné požiadavky: čítanie elektrických a hydraulických schém- výhodou

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3020389  Dátum zverejnenia: 19.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou