Predavačka/Kuchárka

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto, okres Kysucké Nové Mesto
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava a predaj grilovaných kurčiat, komunikácia so zákazníkmi
- práca v bufete
- zodpovednosť za kvalitu, vzhľad, expedíciu a správnu teplotu podávaných jedál
- dodržiavanie technologických postupov
- práca s pokladňou
- udržiavanie čistoty
- pracovný čas 9:00 - 18:00 hod

- zabezpečená strava
- ubytovanie zdarma
- fixný plat + % z predaja (pohyblivá zložka)
- možnosť dohody - práca na turnus (krátky/dlhý týždeň)
- vyplácanie denne 20 EUR formou zálohy

Informácie o výberovom konaní

- komunikatívnosť
- zodpovednosť
- serióznosť

Požiadavky na zamestnanca

- podmienkou zdravotný preukaz na prácu s potravinami
- stredoškolské, prax na podobnej pozícii výhodou

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2986609  Dátum zverejnenia: 24.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou