Plant Industrial Engineer - E-check planer

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Bratislava DNV, Bratislavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, medzinárodnú spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe a montáži automobilových komponentov, hľadáme skúseného kontrolóra so znalosťou nemeckého alebo anglického jazyka.

• Návrh testovacích elektr. krokov vo vzťahu k testovacím štandardom; analýza k navrhnutým riešeniam
• Tvorba e-check dokumentácie, testovacích inštrukcií, pracovných inštrukcií, núdzových konceptov, atď.
• Analýza potrebných technických zmien kokpitových modulov
• Štatistika, analýza a hodnotenie chybových hlásení
• Podpora pri koordinácii a implementácii potrebných nastavení na e-checku
• Podpora pri tréningu zamestnancov vo výrobe

V prípade, že spĺňate všetky požiadavky, posielajte motivačný list spolu s životopisom v Slovenskom aj Anglickom, alebo Nemeckom jazyku na kontaktnú mailovú adresu. Kontaktovať budeme len vhodných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Informácie o výberovom konaní

Osobnostné požiadavky:
• odolnosť voči stresu a ochota učiť sa nové veci, cieľavedomosť, zodpovednosť
• precíznosť, húževnatosť, zmysel pre detail, tímový hráč

Zamestnanecké benefity:
• práca v medzinárodnej spoločnosti
• služobný mobil a notebook
• platené jazykové kurzy počas pracovnej doby
• mimoriadne polročné odmeňovanie (13-ty a 14-ty plat)
• príspevok na cestovné a do DDS

Požiadavky na zamestnanca

• SŠ vzdelanie / VŠ vzdelanie v odbore elektrotechnika / automatizácia
• prax v automobilovom priemysle vítaná
• zahraničné skúsenosti alebo skúsenosti so zahraničnými kultúrami výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2983981  Dátum zverejnenia: 22.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou