SAP špecialista (moduly MM-PUR a PM) s aktívnym anglickým jazykom

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, medzinárodnú spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe a montáži automobilových komponentov hľadáme skúseného SAP špecialistu pre moduly MM-PUR a PM.

Náplň práce:

- Analýza požiadaviek a vymedzenie technických špecifikácii (koncepcií) vrátane rozhrania v spolupráci s firemnými oddeleniami a miestnymi závodmi
- Realizácia nových/ revidovaných funkcií, skúšok, zavádzanie a implementácia aplikácií podľa smerníc
- Analýza procesov a systémov v oblasti zodpovedností
- Analýza procesov a obchodu vo všetkých funkčných oblastiach
- Konsolidácia a riadenie požiadaviek útvarov
- Zabezpečenie prevádzkyschopnosti systémov a aplikácii
- Zabezpečenie zlepšovania procesov a obchodných dokonalostí spolu s funkčnými oddeleniami v oblasti zodpovednosti
- Vypracovanie návrhov na optimalizáciu a ich implementácia
- Projektový manažment a vedenie projektov v rámci ich zavádzania po celom svete
- Voľba základných nástrojov a ich prispôsobenie pre špecifické úlohy
- Tvorba dokumentácie pre užívateľov a v prípade potreby vedenie vzdelávacích kurzov
- Kontrola implementovaných procesov
- Udržiavanie a zlepšovanie aplikácií

- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Služobný mobil a notebook
- Mimoriadne polročné odmeňovanie (13-ty a 14-ty plat)
- Príspevok na cestovné

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis v slovenskom aj v anglickom jazyku. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

- VŠ vzdelanie zamerané na ekonomiku, alebo informatiku
- Minimálne 3 roky praxe ako SAP špecialista
- SŠ vzdelanie s minimálne 5 ročnou praxou ako SAP špecialista
- Skúsenosti s ERP/ MES systémami
- Zahraničné skúsenosti alebo skúsenosti so zahraničnými kultúrami výhodou
- Skúsenosti v automobilovom priemysle výhodou
- Skúsenosti s manažovaním pracovných postupov
- Znalosť SAP modulov MM-PUR a PM
- 30 % pracovného času služobné cesty

Jazykové znalosti:
- Anglický jazyk aktívne, Nemecký jazyk - výhodou

Osobnostné požiadavky:
- Silné analytické a prezentačné schopnosti
- Schopnosť presvedčiť tím a uľahčiť prácu
- Schopnosť zdieľať osvedčené postupy

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2983475  Dátum zverejnenia: 22.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou