TOP ponuka / retušér analytik

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Trnava, Trnavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- odstraňovanie zistené nedostatky na vozidlách - chyby lakovne, jednoduchšie chyby zvarovne, chyby mechanicky a elektriky,
- opravovať vymeniteľné diely,
- schvaľovať kvalitu vykonaných opráv,
- realizovať analýzu nedostatkov na hotovom vozidle v rozsahu svojej odbornosti,
- školiť nových retušérov - analytikov,
- navrhovať zlepšenia pracovných štandardov retuše,
- podieľať sa na príprave pracovných štandardov,
- angažovať sa pri zavádzaní zlepšovacích návrhov do praxe.

- zaujímavé finančné ohodnotenie (základný plat, výkonnostná prémia), 13.plat,
- odmeny za nápady na zlepšenie,
- práca v trojzmennom režime,
- stravovanie vo vlastnej závodnej jedálni,
- celoročný pitný režim,
- možnosť ubytovania (ubytovne a nájomné byty).

Pre medzinárodnú spoločnosť v automobilovom priemysle hľadáme retušérov analytikov.
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, prosím zašlite nám Váš životopis na adresu: [email protected] alebo sa informujte na číslach: 0914 330 522, 0914 330 523, 033/533 3372, poprípade nás navštívte osobne na pobočke v Trnave, denne od 07:30 - 16:00 hod., Piešťanská 3, 917 01 Trnava - budova Aquapolis Bussines Centrum (medzi Tescom a Kauflandom).
Už teraz sa tešíme na spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

- stredoškolské vzdelanie s maturitou (špecializácia: autoelektrikár/mechanik/klampiar),
- znalosť procesu výroby,
- technické znalosti v oblasti automobilov,
- vodičské oprávnenie skupiny B,
- PC gramotnosť a znalosť programov Office,
- spoľahlivosť, flexibilita, manuálna zručnosť a schopnosť rýchlo a pohotovo reagovať na vzniknuté problémy.

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2962177  Dátum zverejnenia: 6.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou