Operatívny zamestnanec v logistike-komisionar

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Krupina, Banskobystrický kraj
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

manipulácia a komisia výrobného materiálu na základe požiadavky z výroby a podľa výrobných postupov
kontrola stavu materiálu v sklade
operatívne činnosti spojené s prácou v sklade
práca na VZV

Mzda:2,80 € / hod. brutto
Odmena vo výške 58,00 €
príplatok za prácu v noci
stravovanie zabezpečené v závodnej jedálni
stravovanie v nočnej zmene zabezpečené formou stravných lístkov

Ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Ubytovanie neposkytujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredné odborné vzdelanie
skúsenosti a prax na VZV
platný preukaz na obsluhu ručného elektrického VZV podmienkou
ochota pracovať v trojzmennej prevádzke
zodpovednosť

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2881463  Dátum zverejnenia: 9.1.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou