Vodič MKD

Start Group s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preprava tovaru do krajín EU,
- nakladanie a vykladanie tovaru,
- vybavovanie dodacích listov a iných sprievodných listov,
- hmotná zodpovednosť za zverený dopravný prostriedok,
- viesť evidenciu používania vozidla.

Moderný vozový park. Výhody a benefity, ktoré firma ponúka Vám budú odprezentované na osobnom stretnutí.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Medzinárodná kamiónová doprava.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

doprava a logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B, C, E

Potrebné platné doklady, kartu vodiča, psychologické testy a zdravotnú spôsobilosť . Komunikatívnosť, spoľahlivosť a bezúhonnosť.

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2847522  Dátum zverejnenia: 13.1.2017