Obchodno - technický zástupca pre prísady do betónov (Ref. č.: 1060/25)

  • Miesto práce: Západné Slovensko, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, spoločnosť, ktorá je jednou zo svetových lídrov v produkcii lepidiel a produktov stavebnej chémie hľadáme skúseného a technicky zdatného Obchodného zástupcu pre prísady do betónov.

Náplň práce:

- Predaj produktov línie prísad do betónov s pôsobnosťou na celom území SR
- Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
- Starostlivosť a rozvoj spolupráce s existujúcimi zákazníkmi
- Koordinácia priebehu zákazky z obchodného hľadiska
- Spracovanie cenových ponúk, PST, optimalizácia receptúr, sledovanie pohľadávok
- Jednanie so zákazníkmi spoločnosti
- Merania čerstvého a zatvrdnutého betónu
- Vykonávanie technického dozoru a poradenstva v priebehu realizácie stavieb
- Účasť na odborných seminároch a školeniach
- Plnenie plánu obratu
- Plnenie stanovených cieľov a úloh
- Administratíva a reporting

Iné výhody

- Perspektívne zamestnanie
- Stabilitu nadnárodnej spoločnosti
- Motivujúce platové podmienky
- Služobné vozidlo
- Notebook s mobilným pripojením na internet
- Mobilný telefón
- Dodatková dovolenka
- Doplnkové dôchodkové sporenie
- Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom

Požiadavky na zamestnanca

- Vysokoškolské vzdelanie nutné - stavebné, technické zameranie
- Prax na podobnej pozícii veľkou výhodou
- Anglický jazyk - pokročilá úroveň B1 a B2
- Bydlisko uchádzača - Západné Slovensko

Znalosti PC:
- Microsoft Excel – pokročilý
- Microsoft Outlook – pokročilý
- Microsoft PowerPoint – pokročilý
- Microsoft Word – pokročilý

Iné požiadavky:
- Vodičský preukaz, skupina B

Osobnostné predpoklady:
- Dobré komunikačné, organizačné a plánovacie schopnosti
- Asertivita, spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita a ochota cestovať a pracovať v teréne
- Strategické, pohotové a logické myslenie, kreativita, iniciatívnosť
- Predajné, vyjednávacie a prezentačné schopnosti
- Cieľavedomosť, vytrvalosť, etické jednanie, chuť pracovať/motivácia pre prácu obchodného zástupcu
- Príjemné vystupovanie
- Schopnosť organizácie, tímovej práce
- Ochota učiť sa
- Technická gramotnosť
- Znalosti a prehľad v oblasti výroby betónu na slovenskom trhu

V rámci HR skupiny Start Group, prinášame komplexné HR riešenia už viac ako 18 rokov a sme partnerom silnej nadnárodnej skupiny USG People N.V., pôsobiacej na pracovných trhoch v 7 európskych krajinách s viac ako 40-ročnou tradíciou. Na Slovensku spoločnosť Start People patrí už viac ako 18 rokov medzi popredných poskytovateľov personálnych služieb v oblasti dočasného zamestnávania, výberu zamestnancov, mzdového outsourcingu a personálneho poradenstva. Svoje portfólio služieb rozdelila do troch samostatných spoločností: Start People s.r.o. (Personálny lízing), Start Professionals s.r.o. (Personálny recruiting) a Start Services s.r.o ( Outsourcing služieb)
Start Group v rámci Slovenska poskytuje svoje služby prostredníctvom pobočiek v mestách Bratislava, Trnava, Nitra, Žilina, Zvolen, Košice a je jedným zo zakladajúcich členov Asociácie personálnych agentúr Slovenska (APAS.)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Adresa spoločnosti

Start Professionals, s.r.o.
Tomášikova 50/B
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Vlasta Sekuciová
Tel.: 0902 934 047
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2829292   Dátum zverejnenia: 28.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.