Super brigáda! Príď si k nám zarobiť na vianočné sviatky, možnosť výberu zmeny, nástup ihneď! (Dokladač tovaru)

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Piešťany, okres Piešťany
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dokladanie a vykladanie tovaru,
- práca na predajnej ploche,
- kontrola označenia vystaveného tovaru,
- kontrola záručných dôb,
- roznášanie cenoviek.

- možnosť dlhodobej brigády,
- skúsenosti z medzinárodnej spoločnosti,
- prehľad o širokom spektre procesov v maloobchode,
- možný nástup ihneď,
- možnosť vyberania si zmeny,
- zaujímavé finančné ohodnotenie,
- miesto výkonu práce: Tesco Piešťany.

Pre medzinárodnú spoločnosť Tesco, ktorá je tretím najväčším zamestnávateľom na Slovensku hľadáme brigádnikov na dokladanie tovaru.
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, prosím zašlite nám Váš životopis na adresu: [email protected] alebo sa informujte na číslach: 0914 330 522, 0903 737 597, 033/533 3372, poprípade nás navštívte osobne na pobočke v Trnave, denne od 07:30 - 16:00 hod., Piešťanská 3, 917 01 Trnava - budova Aquapolis Bussines Centrum (medzi Tescom a Kauflandom).
Už teraz sa tešíme na spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

- nevyhnutný platný zdravotný preukaz,
- zodpovedný prístup k práci,
- ochota pracovať,
- spoľahlivosť,
- samostatnosť.

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2828978  Dátum zverejnenia: 28.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou