Montážna pracovníčka_ miesto výkonu práce Báhoň (Ref. č.: 826/36)

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Báhoň, Trnavský kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dlhodobá zaujímavá práca na pracovný pomer
- miesto výkonu : Báhoň
- práca na 2 zmeny (ranná a poobedná)
- Vašou náplňou práce bude ručná a strojová montáž elektrotechnických komponentov

Iné výhody

V prípade, že Vás ponuka zaujala kontaktujte nás na čísle 0903 737 597 alebo 0914 330 522, príp. zašlite životopis na adresu : jbendova@startpeople.sk alebo trnava@startpeople.sk

Požiadavky na zamestnanca

- stredné vzdelanie
- šikovnosť, zodpovednosť, lojálnosť, zručnosť
- ochota pracovať na zmeny

V rámci HR skupiny Start Group, prinášame komplexné HR riešenia už viac ako 18 rokov a sme partnerom silnej nadnárodnej skupiny USG People N.V., pôsobiacej na pracovných trhoch v 7 európskych krajinách s viac ako 40-ročnou tradíciou. Na Slovensku spoločnosť Start People patrí už viac ako 18 rokov medzi popredných poskytovateľov personálnych služieb v oblasti dočasného zamestnávania, výberu zamestnancov, mzdového outsourcingu a personálneho poradenstva. Svoje portfólio služieb rozdelila do troch samostatných spoločností: Start People s.r.o. (Personálny lízing), Start Professionals s.r.o. (Personálny recruiting) a Start Services s.r.o ( Outsourcing služieb)
Start Group v rámci Slovenska poskytuje svoje služby prostredníctvom pobočiek v mestách Bratislava, Trnava, Nitra, Žilina, Zvolen, Košice a je jedným zo zakladajúcich členov Asociácie personálnych agentúr Slovenska (APAS.)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

Práca v dobrom kolektíve s príjemnými ľuďmi.
Zaujímavé finančné ohodnotenie.

Adresa spoločnosti

Start Group s.r.o.
Piešťanská 3/8188
917 01 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Bendová
Tel.: 0903 737597
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2821290   Dátum zverejnenia: 22.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.