Plant asistentka/asistent s aktívnym anglickým jazykom (Ref. č.: 1053/25)

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava, Bratislavský kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta v oblasti automobilového priemyslu hľadáme Plant asistenta/asistentku.

Náplň práce:

- Poskytovanie plnej administratívnej podpory riaditeľovi závodu
- Poskytovanie všeobecnej administratívnej podpory manažérskemu tímu a zamestnancom administratívy
- Preberanie a prepájanie telefónnych hovorov
- Spracovanie poštovej agendy
- Zabezpečovanie starostlivosti o vozový park spoločnosti
- Zabezpečovanie kancelárskych potrieb a občerstvenia (káva, čaj, mlieko, atď)
- Zadávanie a spracovanie objednávok nákupných procesov
- Kľúčový kontakt pre zákazníka a pre návštevníkov
- Koordinácia a podpora pre návštevníkov (interných a externých) vrátane zabezpečenia transferov, prehliadok závodov a občerstvenia
- Rozvíjanie a udržiavanie systému archivácie, kopírovanie / skenovanie dokumentov
- Podľa potreby pripravovať a vytvárať správy a prezentácie
- Pripravovanie zápisov z rokovaní v prípade potreby
- Zabezpečenie čistoty a poriadku v kuchynke
- Podpora pri procese náboru zamestnancov

Iné výhody

- Ponúkame Vám prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- 13. a 14. plat podľa dosiahnutých výsledkov
- Platené jazykové kurzy počas pracovnej doby
- Zaujímavý sociálny program
- Príspevok na dopravu a do DDS

Požiadavky na zamestnanca

- Ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. st.
- Predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícii
- Aktívna znalosť anglického jazyka, príp. nemeckého
- Výborné administratívne, organizačné a prezentačné schopnosti
- Schopnosť efektívne komunikovať na všetkých úrovniach
- Odolnosť voči stresu a ochota učiť sa nové veci
- Precíznosť, húževnatosť, zmysel pre detail, tímový hráč
- Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, zodpovednosť
- Užívateľ Word, Excel, Power Point, Outlook – pokročilý
- Užívateľ SAP – základy - výhodou

Vodičský preukaz:
- sk. B (skúsenosť s automatickou i manuálnou prevodovkou)

Pošlite prosím aj písomné referencie, v prípade, že ich nemáte prineste na pohovor kontakt na zodpovednú osobu /nadriadeného/, u ktorej si ich môžeme preveriť. Ďakujeme.

V rámci HR skupiny Start Group, prinášame komplexné HR riešenia už viac ako 18 rokov a sme partnerom silnej nadnárodnej skupiny USG People N.V., pôsobiacej na pracovných trhoch v 7 európskych krajinách s viac ako 40-ročnou tradíciou. Na Slovensku spoločnosť Start People patrí už viac ako 18 rokov medzi popredných poskytovateľov personálnych služieb v oblasti dočasného zamestnávania, výberu zamestnancov, mzdového outsourcingu a personálneho poradenstva. Svoje portfólio služieb rozdelila do troch samostatných spoločností: Start People s.r.o. (Personálny lízing), Start Professionals s.r.o. (Personálny recruiting) a Start Services s.r.o ( Outsourcing služieb)
Start Group v rámci Slovenska poskytuje svoje služby prostredníctvom pobočiek v mestách Bratislava, Trnava, Nitra, Žilina, Zvolen, Košice a je jedným zo zakladajúcich členov Asociácie personálnych agentúr Slovenska (APAS.)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoje CV v slovenskom jazyku s rozpísanou náplňou práce a fotografiou. Na pohovor budú pozvaní len vybraní kandidáti, ktorí budú spĺňať požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Adresa spoločnosti

Start Professionals, s.r.o.
Tomášikova 50/B
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Vlasta Sekuciová
Tel.: 0902 934 047
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2816410   Dátum zverejnenia: 17.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.