Predavačka v OC Aupark, Polus (Ref. č.: 1045/25)

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava, Bratislavský kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, ktorý je jedným z popredných výrobcov a predajcov komplexného sortimentu darčekov, blahoželaní, spoločenských hier a darčekového balenia hľadáme šikovnú a príjemnú Predavačku pre OC Aupark a Polus.

Náplň práce:

- Obsluha zákazníkov – aktívny predaj - oslovovanie zákazníkov na predajni a ponúkanie produktov spoločnosti
- Prijímanie a priebežné dopĺňanie tovaru
- Práca s PC
- Denné uzávierky, práca s finančnou hotovosťou
- Vybavovanie reklamácií
- Upratovanie a aranžovanie predajne

Iné výhody

- Práca v príjemnom pracovnom prostredí
- Gastrolístky v hodnote 4 Eur
- Pitný režim, káva a čaj zdarma
- Mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička k dispozícii na predajni
- Sústavné predajné a produktové vzdelávanie

Požiadavky na zamestnanca

- Stredné odborné vzdelanie so zameraním na obchod a služby
- Prax na pozícii Predavačky nutná
- Hmotná zodpovednosť za finančnú hotovosť a tovar
- Pracovná doba: dlhý, krátky týždeň
- Zdravotný preukaz výhodou

Osobnostné predpoklady:
- Príjemné a pozitívne vystupovanie
- Dobré komunikačné zručnosti
- Prozákaznícka orientácia
- Ochota pracovať na predajni

V rámci HR skupiny Start Group, prinášame komplexné HR riešenia už viac ako 18 rokov a sme partnerom silnej nadnárodnej skupiny USG People N.V., pôsobiacej na pracovných trhoch v 7 európskych krajinách s viac ako 40-ročnou tradíciou. Na Slovensku spoločnosť Start People patrí už viac ako 18 rokov medzi popredných poskytovateľov personálnych služieb v oblasti dočasného zamestnávania, výberu zamestnancov, mzdového outsourcingu a personálneho poradenstva. Svoje portfólio služieb rozdelila do troch samostatných spoločností: Start People s.r.o. (Personálny lízing), Start Professionals s.r.o. (Personálny recruiting) a Start Services s.r.o ( Outsourcing služieb)
Start Group v rámci Slovenska poskytuje svoje služby prostredníctvom pobočiek v mestách Bratislava, Trnava, Nitra, Žilina, Zvolen, Košice a je jedným zo zakladajúcich členov Asociácie personálnych agentúr Slovenska (APAS.)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

V prípade, že Vás ponuka oslovila a spĺňate požiadavky, pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku s podrobne rozpísanou náplňou práce v predchádzajúcich zamestnaniach. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, tým ktorým sa neozveme sa vopred ospravedlňujeme.

Adresa spoločnosti

Start Professionals, s.r.o.
Tomášikova 50/B
831 04 Bratislava
ID: 2763230   Dátum zverejnenia: 12.10.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.