Servisný technik zdvíhacích zariadení

Start Group s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, spoločnosť, ktorá je jednou z najväčších spoločností vyrábajúcich, inštalujúcich a servisujúcich výťahy, pohyblivé schody a iné zariadenia hľadáme šikovného Servisného technika zdvíhacích zariadení.

Náplň práce:

- Servisné úkony podľa stanovených technologických postupov
- Odborné skúšky podľa príslušných noriem
- Odstraňovanie porúch
- Overovacie skúšky nových a rekonštruovaných zariadení

- Pracovné uplatnenie v renomovanej medzinárodnej spoločnosti
- Motivačné ohodnotenie v závislosti na výkone
- Štandardné firemné benefity
- Zaujímavá a zodpovedná práca s vysokou mierou pridanej hodnoty
- Sústavné vzdelávanie a profesijný rast

V prípade, že spĺňate požiadavky na danú pozíciu pošlite svoj životopis. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

- Stredoškolské vzdelanie bez maturity, prípadne s maturitou (odbor elektro, mechanik zdvíhacích zariadení)
- Prax na obdobnej pozícií minimálne 1 rok
- Elektro vyhl. 508/2009 Z.z. § 21,§16 a §18 (nie je podmienkou)
- Presnosť, komunikatívnosť, samostatnosť, zákaznícka orientácia, zodpovednosť, spoľahlivosť

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2700616  Dátum zverejnenia: 23.8.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou