Hlavný účtovník/ čka

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za chod celého účtovníctva v spoločnosti
- vedenie účtovného tímu
- riadne spracovanie účtovníctva spoločnosti podľa platnej legislatívy v stanovených termínoch
- spracovanie mesačnej uzávierky pre potreby spoločnosti
- spracovanie štvrťročných, polročných a ročných konsolidačných tabuliek
- zaistenie inventúr účtov
- vypracovanie priznania k dani z príjmu a k DPH
- zodpovednosť za inventarizácie dlhodobého majetku
- príprava platieb za tovar a služby, spracovanie salda, pohľadávok a záväzkov na týždennej báze
- kontrola skladových pohybov
- zodpovednosť za spracovanie štatistických výkazov
- komunikácia s finančným úradom
- spolupráca s audítorom

Administratívne a ekonomické znalosti:
Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Fakturácia - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word – pokročilý

Požadovaná prax:
5 rokov

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov

Požiadavky na zamestnanca

- vysokoškolské vzdelanie I. stupňa, vysokoškolské vzdelanie II. stupňa s ekonomickým zameraním
- skúsenosti s auditmi a účtovaním na základe IFRS je výhodou
- skúsenosti s vedením ľudí
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- komunikačné zručnosti
- odolnosť voči stresu
- flexibilita

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2668539  Dátum zverejnenia: 29.7.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou