Hľadáme šikovných Zváračov CO2 / Zámočnikov

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Košice, Michalovce, Košický kraj
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, ktorý pôsobí v oblasti strojárenskej výroby hľadáme spoľahlivého zvárača/zámočníka ,ktorý ma chuť pracovať .

Náplň práce:

- príprava materiálu na zváranie
- zváranie kovov v súlade s technickou dokumentáciou
- čistenie a vykonávanie skúšok kvality zvaru
- používanie zváracích nástrojov a prístrojov, zodpovedať za ich správne nastavenie a používanie
- dodržiavanie pracovných postupov a interných smerníc a nariadení
- montáž, demontáž a nastavovanie strojársko-technologických zariadení a ich častí

- práca v stabilnej spoločnosti
- príjemný kolektív
- dodržiavanie výplatného termínu
- jednozmenná prevádzka

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoje CV v slovenskom jazyku. Na pohovor budú pozvaní len vybraní kandidáti, ktorí budú spĺňať požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

-štátna úradná skúška na CO2 podmienkou !
-ochota pracovať a zdokonaľovať sa vo svojej profesií
-čítanie výkresovej dokumentácie podmienkou!
-vyučený v odbore – požadovanej profesie, alebo dlhoročná prax

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2644301  Dátum zverejnenia: 13.7.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou