Operátor výroby / Výroba palubných dosiek / Ubytovanie + doprava zabezpečená / Automobilový priemysel cca 800,-€ na mesiac brutto

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Bratislava - DNV, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
752 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta hľadáme zodpovedných a spoľahlivých operátorov do výroby s manuálnou zručnosťou. Ochotných pracovať v 2-zmennej prevádzke týždeň ranné a týždeň poobedné a 4-zmennej prevádzke: 2ranné, 2poobedné, 2nočné a 2dni voľno na 8hod. Prac. zmeny: od 6:00 do 14:00hod. od 14:00 do 22:00hod. a od 22:00 do 6:00hod. Pracovná pozícia: Operátor výrobnej linky na výrobu palubných dosiek do osobných a SUV automobilov. Po šiestich mesiacoch prestup do kmeňového stavu, zvýšenie platu + 13.a 14.plat.
Firemný autobus z obcí: Stupava, Lozorno, Pernek, Kuchyňa, Rohožník, Sološnica
Ubytovanie a doprava zabezpečená!!
Čistý register trestov!

Práca na Trvalý Pracovný Pomer
- Mzda 650,00 EUR/ mesiac brutto
- Variabilná zložka 102,00 EUR/mesiac
- Stravné lístky 3,15
- Príspevok na dopravu/ubytovanie do max. výšky 35,-EUR/mesiac
- Možnosť práce nadčas
- Nepretržitá prevádzka
- Firemný autobus z obcí: Stupava, Lozorno, Pernek, Kuchyňa, Rohožník, Sološnica

Požiadavky na zamestnanca

Ukončené stredoškolské vzdelanie:
- S maturitou
- Bez maturity
- Manuálna zručnosť
- Spoľahlivosť, zodpovednosť
- Flexibilita
- Skúsenosti s prácou na výrobnej linke sú výhodou

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2626153  Dátum zverejnenia: 29.6.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 752 EUR/mesiac