Branch Manager pre personálnu agentúru Temps - Bratislavský kraj

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu agentúru hľadáme úspešného a optimistického obchodníka, s praktickými skúsenosťami hlavne v oblasti predaja služieb, ktorý sa bude orientovať na vyhľadávanie nových zákazníkov a obchodných príležitostí, je samostatný a orientovaný na dosahovanie náročných cieľov.

Náplň práce :

- Podpora predaja v bratislavskom regióne a pomoc pri riešení obchodných prípadov
- Starostlivosť o zákazníka, poradenstvo a udržiavanie dlhodobých vzťahov
- Sledovanie trhu, iniciatívne návrhy a zlepšenia na podporu predaja
- Plnenie obchodných cieľov, pravidelný reporting, analýza obchodných prípadov
- Definuje a zodpovedá za plnenie obchodných plánov s ohľadom na ziskovosť, objem a výšku rizika plynúcich z jednotlivých obchodných prípadov
- Navrhuje nové obchodné schémy a stratégie a ich realizáciu po obchodnej stránke, zodpovedá za spôsob uvedenia služieb na trh
- Pripravuje obchodnú korešpondenciu, podklady na stretnutia s klientmi, prezentuje ponuky a komunikuje s aktívnymi i potenciálnymi klientmi, zúčastňuje sa obchodných stretnutí

- Perspektívna práca v úspešnej personálnej agentúre
- Služobné auto aj na súkromné účely, mobil, notebook
- Motivujúce finančné ohodnotenie
- Platové podmienky budú dohodnuté na osobnom stretnutí a budú závisieť od miery praktických skúseností a splnenia daných kritérií

V prípade, že spĺňate požiadavky pošlite svoj životopis v slovenskom a v cudzom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Tým, ktorých nepozveme na pohovor sa vopred ospravedlňujeme.

Požiadavky na zamestnanca

- Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
- Anglický, príp. nemecký jazyk na aktívnej úrovni
- Praktické skúsenosti v personalistike a v oblasti predaja služieb nutné - minimálne 5 rokov
- Skúsenosti so získavaním nových zákazníkov a obchodných príležitostí
- Vysoké pracovné nasadenie, orientácia na plnenie obchodných cieľov
- Dynamická, zdravo sebavedomá a optimistická osobnosť s kreatívnym myslením
- Pôsobivé komunikačné zručnosti a dobré vyjednávanie schopnosti
- Profesionálne a kultivované vystupovanie

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2601623  Dátum zverejnenia: 9.6.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou