Servisný technik pre vzduchotechnické a klimatizačné zariadenia

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta a jedného z hlavných lídrov na trhu v distribúcií zemného plynu a obnoviteľných energií hľadáme technicky zdatného Servisného technika pre výkon servisnej činnosti v oblasti chladenia/ vzduchotechniky.

Náplň práce:

- Servis a opravy chladiacich a vzduchotechnických systémov a zariadení v rámci pridelených objektov
- Riešenie havarijných situácií
- Zabezpečenie požadovaných skúšok a revízií
- Poskytovanie technickej podpory a poradenských služieb zákazníkom

- Nadštandardné platové ohodnotenie
- Príspevok zamestnávateľa na tretí dôchodkový pilier
- Odborné vzdelávanie
- Možnosť jazykového vzdelávania
- Športové a spoločenské aktivity

V prípade, že spĺňate požiadavky pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

- Stredoškolské vzdelanie s maturitou (odbory: stroje a zariadenia, technické, elektrotechnické)
- Prax na obdobnej pozícii približne 2 roky
- Vodičský preukaz typu B
- Znalosť princípov chladenia, klimatizácie a vzduchotechniky podmienkou, prax nutná
- Osvedčenie elektrotechnickej spôsobilosti podľa vyhl. č. MPSVR SR 508/2009 Z.z. min. §22
- Osvedčenie pájkovača
- Osvedčenie podľa zákona č. 286/2009 Z.z. - F plyny - výhodou
- Základy anglického jazyka - Výhodou
- Znalosť práce s PC (EXCEL, WORD, OUTLOOK) - Výhodou
- Komplexné technické myslenie, manuálna zručnosť
- Proaktívny a pozitívny prístup k práci
- Samostatnosť, zodpovednosť

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2567460  Dátum zverejnenia: 18.5.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou