Konvenční soustružník - Belgie

Start Group s.r.o.

Místo práce
Zele, Belgie
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
15 - 16 € / hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta v Belgii hledáme kvalifikované uchazeče na pozici konvenčního soustružníka.

Co Vás čeká?

- práce na konvenčním soustruhu
- kusová výroba - různé rozměry: průměr od 1240 mm x délky 8000 mm až do průměru 1800 mm x délky 4000 mm

Co od Vás očekáváme?

- praxe na pozici soustružníka alespoň 5 let
- schopnost pracovat sám, spolehlivě a přesně podle zadaných instrukcí
- komunikativní/aktivní znalost AJ nebo holandštiny (základní znalost nestačí)
- ochota se učit holandsky a zůstat v Belgii po delší čas

Co nabízíme?

- stabilní zaměstnání na smlouvu na dobu určitou podle belgického zákona
- mzdu 15 - 16 € hrubého / hod.
- pracovní dobu od pondělí do pátku, od 8.00 do 16.30 a 6 dnů dovolené navíc
- pomoc při zařizování ubytování (zaměstnanec si ho hradí sám, tj. 65€/týden)
- Internet zdarma v místě ubytování
- sociální příspěvek podle belgického zákona

Máte-li zájem o tuto nabídku práce, zašlete prosím Váš životopis v CZ/SK a AJ/NJ na e-mail: [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

Společnost zabývající se úpravou terénu a zeleně.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

obraběč kovů

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Nizozemský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počet let praxe

5

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2508999  Dátum zverejnenia: 8.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 15 - 16 € / hod.