Kontolór/ka kvality - automobilový priemysel / bez ubytovania

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Bratislava - DNV, Bratislavský kraj, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
904 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta v oblasti automobilového priemyslu hľadáme kontrolóra/kontrolórku kvality.
Náplň práce:
- vstupná a výstupná kontrola dielov
- evidencia náhradných dielov v programe SAP a Excel
- riešenie problémov vo výrobnom procese
- komunikácia s oddeleniami v rámci firmy (výroba)
- práca v 4-zmennej prevádzke
- 8 hod. pracovné zmeny

- zaujímavé finančné ohodnotenie: 904€/mes. brutto, mzda je zložená z fixnej zložky: 802€/mes. + variabilná zložka 102€/mes.
- príplatky za nočné a víkendové zmeny
- stravné lístky v hodnote 3,15€
- po pol roku možnosť prestupu do kmeňového stavu + 13. a 14. plat
- Príspevok na dopravu/ubytovanie do max. výšky 35,-EUR/mesiac

Požiadavky na zamestnanca

- skúsenosti s prácou v systéme SAP a v programe Excel sú PODMIENKOU!
- zodpovednosť
- precíznosť
- samostatnosť
- predošlá skúsenosť na podobnej pozícii je nutná
- znalosť cudzieho jazyka je výhodou

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2433691  Dátum zverejnenia: 12.2.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 904 EUR/mesiac