Dočasně přidělený manažer - Makedonie

Start Group s.r.o.

Místo práce
Makedonie, Česká republika, Zahraničí - ostatní
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Dle dohody a včetně benefitů.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zabývající se těžební činností, hledáme vhodného uchazeče na pozici dočasně přiděleného manažera zodpovědného za dohled nad pobočkou kamenolomu na hranicích Makedonie.

Náplní práce je zastupování firmy za české vlastníky a kontrola činnosti firmy a výsledků spojená s pravidelným reportingem. Firma je vlastněna z velké části Čechy a má dojít k jejímu prodeji za 8 - 12 měsíců. Manažer má tedy fungovat po toto období jako zástupce firmy.

Co požadujeme?

- VŠ vzdělání ekonomického směru (s orientací na projektový management nebo krizové řízení)
- praxi na obdobné pozici alespoň 5 let - ideálně jako tzv. létající manažer nebo projektový manažer či ředitel podniku
- výborná AJ podmínkou, znalost makedonštiny/srbštiny/bulharštiny výhodou
- přirozenou autoritu, zodpovědnost a flexibilitu
- ochotu zůstat v Makedonii na 8-12 měsíců - jedná se o jednorázový projekt

Co nabízíme?

- finanční ohodnocení dohodou podle dosažené praxe
- bonus při následném úspěšném prodeji firmy
- zařízené ubytování v hotelu a auto k dispozici

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete prosím Váš životopis na e-mail: [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Těžba a dobývání

Česko-makedonská společnost zabývající se těžbou kamene.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Krizový management, projektový management

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Bulharský jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Srbský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2430730  Dátum zverejnenia: 11.3.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dle dohody a včetně benefitů.