Junior Office Manager - Asistent/ka riaditeľa s miestom výkonu práce Humenné

STARSTAFF, s.r.o.

Humenné, okres Humenné, okres Snina, okres Vranov nad Topľou, okres Michalovce
Termín nástupu
ASAP - ihneď po úspešnom absolvovaní pohovoru
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- Zodpovednosť za kontinuálny chod kancelárie riaditeľa spoločnosti
- Vedenie recepcie stredne veľkej kancelárie personálnej spoločnosti
- Aktualizovanie, kontrolovanie a potvrdzovanie stretnutí v zasadačkách.
- Uvítanie, uvádzanie a poskytovanie občerstvenia a informácií návštevám
- Zabezpečovanie komfortu pre hosti (upratovanie zasadačiek + dopĺňanie pohárov, min.vôd,varenie kávy, čaju atď. )
- Práce vykonávané autom po celej Slovenskej republike
- Zabezpečovanie cestovných lístkov, leteniek a ubytovania
- Služobné cesty v rámci V4
- Zabezpečovanie a vykonávanie drobných nákupov (občerstvenie, ovocie atď.)
- Tel. komunikácia s klientmi, evidencia a spracovanie pošty, styk s úradmi, organizácia stretnutí
- Administratívna práca - skenovanie, kopírovanie, tlač, príprava dokumentov na podpis
- Archivácia dokumentov
- Vedenie pokladne riaditeľa spoločnosti
- Čiastočná administratívna podpora ostatných členov manažmentu spoločnosti
- Zodpovednosť za dosahovanie prevádzkových cieľov
- Aktívne oslovovanie nových klientov, administratívna podpora pri ich akvizícií a nastavovaní procesov v rámci nových projektov
- Zodpovednosť za správne vykonanú prácu svojich podriadených zamestnancov
- Dohľad, celodenná starostlivosť, pomoc a podpora pre zverených zamestnancov
- Dohľad a aktívne riešenie vzniknutých situácii v rámci spoločnosti a spolupráca pri ich riešení naprieč spoločnosťou.
- Dohľad a riešenie objednávok a prideľovania ochranných pomôcok
- Dohľad, riešenie, zabezpečovanie a sledovanie priebehu realizovaných pridelených zákaziek a evidencia v informačnom systéme
- Vykonávanie zadaných úloh podľa pokynov nadriadeného pracovníka
- Aktuálny reporting smerom na nadriadeného pracovníka a v rámci spoločnosti
- Dohľad a samostatné vybavenie požiadaviek zamestnancov
- Dohľad a samostatné vybavenie telefonátov
- Dohľad a elektronická archivácia dokumentov spoločnosti (skenovanie dokumentov)
- Dohľad a zodpovednosť za vozový park spoločnosti a s tým súvisiacu administratívnu a operatívnu oblasť
- Dohľad a zodpovednosť za telekomunikačné služby operátorov a s tým súvisiacu administratívnu a operatívnu oblasť
- Udržiavanie klientov, rozvoj a riadenie vzťahov s existujúcimi klientmi
- Prezentácia spoločnosti
- Denná operatíva podľa potreby, úlohy od vedenia spoločnosti

- príjemné pracovné prostredie moderné priestory
- mobilný telefón
- laptop + internet
- služobné motorové vozidlo
- zamestnávateľom preplácané jazykové kurzy
- ponúkame Vám prácu v dynamickom prostredí s množstvom priestoru na sebarealizáciu
- rozšírenie vlastných skúseností vďaka práci v kontinuálne rastúcej spoločnosti

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov vyhovujúcich zadaným požiadavkám. Za pochopenie ďakujeme.

Prosím, pozorne si prečítajte nasledujúci text a priložte ho k vášmu emailu-listu.

Kandidát svojim podpisom dobrovoľne udeľuje spoločnosti STARSTAFF, s.r.o., IČO: 47 177 594, so sídlom Seberíniho 1, 821 03 Bratislava (ďalej len STARSTAFF), súhlas so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z v nasledovnom znení: „Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti STARSTAFF dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov oprávnenými osobami STARSTAFF za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam, alebo na účel zavedenia predzmluvných vzťahov podľa podľa §10 ods. 3 písm. b) zákon č. 122/2013 Z.z. Tento súhlas udeľujem na dobu určitú, ktorá uplynie dňom keď mi spoločnosť STARSTAFF sprostredkuje vhodné zamestnanie a uplynie garančná doba voči budúcemu zamestnávateľovi vyplývajúca zo zmluvných podmienok medzi STARSTAFF a budúcim zamestnávateľom, alebo dňom, kedy požiadam o likvidáciu svojich osobných údajov, ako aj v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované. V prípade odvolania tohto súhlasu, alebo uplynutí lehoty, alebo v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované, spoločnosť STARSTAFF osobné údaje, ktoré o mne získala, bezodkladne zlikviduje. Spoločnosť STARSTAFF ma poučila o právach vyplývajúcich z § 28 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení zákona č.90/2005 Z.z a spôsobe ich uplatnenia, ako aj o poskytnutí osobných údajov tretej strane t.j možnému zamestnávateľovi a ústrediu práce sociálnych vecí a rodiny.“

Poučenie: V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov spoločnosť STARSTAFF, s.r.o., IČO: 47 177 594, so sídlom Seberíniho 1, 821 03 Bratislava, nebude uchovávať osobne údaje o uchádzačovi, ktorého žiadosť o zamestnanie bola zamietnutá. Osobne údaje tohto uchádzača budú zlikvidovane najneskôr do 30dni od ich obdržania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre našu spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Expert
Personalistika - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pracovné miesta obsadzujeme na doplnenie nášho tímu.

Na túto pozíciu hľadáme človeka, ktorému nie je cudzia:
- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie
- vysoká flexibilita
- ochota a schopnosť samostatne pracovať
- schopnosť rýchlo sa učiť
- povinnosť dokonale ovládať zverené pracovné postupy a interné predpisy
- zodpovednosť
- práca nadčas
- aktívny vodič
- znalosť cudzieho jazyka umožňujúca vedenie obchodného rokovania
- vysoké pracovné nasadenie, orientácia na výsledok
- výborné vyjednávacie a argumentačné schopnosti
- ochota cestovať

Spoločnosť STARSTAFF, s.r.o., IČO: 47 177 594, so sídlom Galvaniho 7/D, 821 04 Bratislava je mladou a dynamicky sa rozvíjajúcou personálnou agentúrou momentálne pôsobiacou na trhu predovšetkým v Slovenskej republike. Prostredníctvom svojich dcérskych spoločnosti však expandujeme nie len v rámci SR, ale pripravuje aj otvorenie pobočiek v zahraničí. Za účelom skvalitňovania svojich služieb, či už pre klientov alebo zamestnancov prijímame do svojich radov len tých najlepších, aby sme mohli dodať služby v najvyššej požadovanej kvalite.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3143535  Dátum zverejnenia: 27.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou