Zástupca vedúceho predajne

STARSTAFF, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme samostatného, zodpovedného človeka do maloobchodnej predajne potravín, ktorého náplňou práce bude:
• zabezpečovanie chodu prevádzky
• vedenie kolektívu zamestnancov
• objednávanie tovarov
• optimalizácia skladových zásob
• ochrana majetkových hodnôt
• odvod tržieb
• optimalizácia nákladov
• práca na PC
• riešenie reklamácií

Ponúkame ti:
- prácu v stabilnej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu
- vedenie vlastného tímu kolegov
- možnosť sa vzdelávať
- okrem fixnej zložky aj pohyblivú zložku
- stravné lístky vo forme karty
- poukážky na nákup

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Stabilná obchodná spoločnosť, ktorá v súčasnosti prevádzkuje 2 logistické distribučné centrá a približne 330 maloobchodných prevádzok, najmä na strednom a západnom Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod a podnikanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Ochota pracovať s ľuďmi, dochvíľnosť, presnosť, organizačné schopnosti, zodpovednosť.

Spoločnosť STARSTAFF, s.r.o., IČO: 47 177 594, so sídlom Galvaniho 7/D, 821 04 Bratislava je mladou a dynamicky sa rozvíjajúcou personálnou agentúrou momentálne pôsobiacou na trhu predovšetkým v Slovenskej republike. Prostredníctvom svojich dcérskych spoločnosti však expandujeme nie len v rámci SR, ale pripravuje aj otvorenie pobočiek v zahraničí. Za účelom skvalitňovania svojich služieb, či už pre klientov alebo zamestnancov prijímame do svojich radov len tých najlepších, aby sme mohli dodať služby v najvyššej požadovanej kvalite.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2881301  Dátum zverejnenia: 9.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou