Obsluha CNC stroja – Spišská Nová Ves, Humenné

STARSTAFF, s.r.o.

okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Medzilaborce, okres Poprad, okres Snina, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Rožňava, okres Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP - ihneď po úspešnom absolvovaní pohovoru
Mzdové podmienky (brutto)
Nadštandardná fixná zložka + odmeny + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených CNC operátorov na pracovnú pozíciu Operátor CNC stroja v Spišskej Novej Vsi a Humennom, ktorých hlavnou pracovnou náplňou bude:
- obsluha a nastavovanie CNC stroja podľa požiadaviek a technickej dokumentácie
- čítanie technickej dokumentácie
- práca s riadiacim systémom FAGOR
- práca v 2- zmennej prevádzke
- požadujeme prax na CNC minimálne 1 rok

- stravné lístky
- preplácané nadčasy
- práca v preverenom výrobnom podniku
- práca v príjemnom prostredí
- garancia práce a adekvátnych pracovných podmienok
- stála podpora koordinátora
- odmeňovanie na základe výkonu, garancia platu v plnej výške a vždy na čas
- pre vysoko produktívnych pracovníkov garantujeme dlhodobú prácu
- rozšírenie vlastných skúseností
- možnosť priamo zapojiť svoje skúsenosti, zručnosti a kreativitu a tak sa aktívne spolupodieľať na úspechu spoločnosti
- zvyšovanie kvalifikácie
- práca ako kmeňový zamestnanec spoločnosti, alebo agentúrny zamestnanec s príspevkom na ubytovanie

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku s uvedením mesta (Humenné, Spišská Nová Ves), v ktorom by ste mali záujem pracovať.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov vyhovujúcich zadaným požiadavkám. Za pochopenie ďakujeme.

Prosím, pozorne si prečítajte nasledujúci text a priložte ho k vášmu emailu-listu.

Kandidát svojim podpisom dobrovoľne udeľuje spoločnosti STARSTAFF, s.r.o., IČO: 47 177 594, so sídlom Seberíniho 1, 821 03 Bratislava (ďalej len STARSTAFF), súhlas so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z v nasledovnom znení: „Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti STARSTAFF dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov oprávnenými osobami STARSTAFF za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam, alebo na účel zavedenia predzmluvných vzťahov podľa podľa §10 ods. 3 písm. b) zákon č. 122/2013 Z.z. Tento súhlas udeľujem na dobu určitú, ktorá uplynie dňom keď mi spoločnosť STARSTAFF sprostredkuje vhodné zamestnanie a uplynie garančná doba voči budúcemu zamestnávateľovi vyplývajúca zo zmluvných podmienok medzi STARSTAFF a budúcim zamestnávateľom, alebo dňom, kedy požiadam o likvidáciu svojich osobných údajov, ako aj v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované. V prípade odvolania tohto súhlasu, alebo uplynutí lehoty, alebo v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované, spoločnosť STARSTAFF osobné údaje, ktoré o mne získala, bezodkladne zlikviduje. Spoločnosť STARSTAFF ma poučila o právach vyplývajúcich z § 28 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení zákona č.90/2005 Z.z a spôsobe ich uplatnenia, ako aj o poskytnutí osobných údajov tretej strane t.j možnému zamestnávateľovi a ústrediu práce sociálnych vecí a rodiny.“

Poučenie: V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov spoločnosť STARSTAFF, s.r.o., IČO: 47 177 594, so sídlom Seberíniho 1, 821 03 Bratislava, nebude uchovávať osobne údaje o uchádzačovi, ktorého žiadosť o zamestnanie bola zamietnutá. Osobne údaje tohto uchádzača budú zlikvidovane najneskôr do 30dni od ich obdržania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výroba kovov alebo kovových výrobkov
Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre jedného z najvýznamnejších strojárenských podnikov v regióne, ktorý je celosvetovo popredným dodávateľom kompletných technológií, zariadení a služieb pre vodné elektrárne, papierne a celulózky, spracovateľov kovov a ocele, a tiež filtráciu kalov v komunálnej aj priemyselnej oblasti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie - strojárstvo

Počet rokov praxe

1

Na túto pozíciu hľadáme človeka, ktorému nie je cudzia:
- dôslednosť a technická zdatnosť
- manuálna zručnosť
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- schopnosť dodržiavať dochádzku a pracovné nasadenie
- dodržiavanie pracovných postupov a bezpečnostných opatrení
- časová flexibilita
- vysoká zodpovednosť
- schopnosť pracovať systematicky a samostatne
- skúsenosti s prácou vo výrobe
- prax na podobnej pozícii
- SŠ alebo VŠ vzdelanie technického smeru - strojárstvo
- schopnosť riešiť problémy a navrhovať zmeny
- vzťah k technickým veciam
- technické a logické myslenie
- vysoké pracovné nasadenie
- schopnosť rýchlo sa učiť
- práca nadčas

Spoločnosť STARSTAFF, s.r.o., IČO: 47 177 594, so sídlom Galvaniho 7/D, 821 04 Bratislava je mladou a dynamicky sa rozvíjajúcou personálnou agentúrou momentálne pôsobiacou na trhu predovšetkým v Slovenskej republike. Prostredníctvom svojich dcérskych spoločnosti však expandujeme nie len v rámci SR, ale pripravuje aj otvorenie pobočiek v zahraničí. Za účelom skvalitňovania svojich služieb, či už pre klientov alebo zamestnancov prijímame do svojich radov len tých najlepších, aby sme mohli dodať služby v najvyššej požadovanej kvalite.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2653027  Dátum zverejnenia: 19.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nadštandardná fixná zložka + odmeny + prémie