Šéfkuchár

Starohájska, s. r. o.

Miesto práce
Haanova 52, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1300 - 1600 euro

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šéfkuchára so skúsenosťami. Očakávame aby si zorganizoval prácu v kuchyni, pripravu a zareceptuje nové jedlá do jedálneho lístka, dohliadne aby jedlá boli pripravené a servírované v súlade s našim štandardom. Naša predstava je tradičná kuchyňa s prvkami modernej gastronómie.
Príprava obedového menu, príprava jedál a la carte, organizácia práce v kuchyni, prehľad o skladových zásobách. Udržiavanie poriadku na pracovisku.

Práca v príjemnom prostredí a kolektíve.
Výkonnostné odmeny a bonusy.
Možnosť platobného rastu a postupu!
Zamestnanecká strava zdarma.
Možnosť čerpania bezúročných pôžičiek.
Sprostredkovanie ubytovania.

Informácie o pracovnej ponuke a osobný pohovor si môžte dohodnúť len telefonicky na tel.: 0917 919 577 v čase od 09:00 do 20:00.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Príjmeme skúseného kuchára alebo kuchárku s viacročnou praxou a so zodpovedným prístupom. Na TPP.
Vyžadujem zručnosť v obore, spoľahlivosť, flexibilitu, zmysel pre poriadok a komunikáciu so zákazníkom.
Pri vzájomnej spokojnosti sa nebránime zvyšovaniu platových podmienok.

Starohájska reštaurácia a piváreň je na trhu 20 rokov. Cez pracovné dni ponúka viac druhov denného menu. Ponuka a la cart je zložená z klasických pivárenských špecialít so zameraním na slovenskú kuchyňu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2164121  Dátum zverejnenia: 19.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300 - 1600 euro