Media Account Executive

Starmedia, s. r. o.

Miesto práce
Leškova 5, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava prezentácií (komunikačné stratégie, konkurenčné aktivity, mediálna scéna, cieľové skupiny – ich špecifiká, správanie, konzumácia médií, iné rôznorodé analýzy)
- pomoc a koordinácia plánovania a nákupu mediálneho priestoru a s tým súvisiace administratívne úkony
- sledovanie trhu klientov agentúry a príprava pravidelných reportov
- práca s mediálnymi softwarmi (Data Analyzer, príp. iné)
- komunikácia a styk s médiami a klientmi agentúry

- interný vzdelávací program,
- komunikácia s partnermi a ďalšie vzdelávanie v medzinárodnej sieti Publicis Media,

Informácie o výberovom konaní

3 kolový systém:
1/ interná filtrácia životopisov a následné telefonické oslovovanie
2/ osobný pohovor (motivácia uchádzača, odborná spôsobilosť, praktické preverenie schopností práce v xls, ppt a ústneho, ako aj písomného prejavu v Aj
3/ s uchádzačmi na short liste finalizácia podmienok pracovného pomeru (plat, atď.)

Požadované dokumenty od uchádzača:
1/ CV
2/ Príbeh na jednu z nižšie uvedených tém
(príbeh plní úlohu Motivačného listu a je podmienkou pre zaradenie uchádzača do výberového kola na osobný pohovor, rozsah príbehu je max. 1 x A4)
Téma č. 1: Môj naj zážitok z koncertu / festivalu
Téma č. 2: Čo ma na tomto svete najviac baví?
Téma č. 3: Moja vysnívaná dovolenka

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

špecializácia na marketing a komunikáciu výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert
Microsoft Outlook - Expert
Microsoft Word - Expert

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pracovná skúsenosť v príbuzných oblastiach a na príbuzných pracovných pozíciách,
Osvojené správne pracovné návyky,
Pracovná skúsenosť v mediálnej agentúre výhodou

Tvoríme komunikačné koncepty založené na kreatívnom prístupe k dátam, ktoré prinášajú merateľné výsledky.
20 rokov skúseností, medzinárodné know-how a tím špecialistov na médiá, marketing a dáta.
To sme my!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2810970  Dátum zverejnenia: 6.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou