Asistentka konateľa, Marketingová manažérka

STARLIFT s.r.o.

Sládkovičova 92, 974 05 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
01.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Bude predmetom osobného pohovoru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

činnosti podľa požiadaviek konateľa, administratívne práce, evidencia a kontrola faktúr, zabezpečovanie firemných nákupov, poitenie majetku a riešenie poistných udalostí, účtovanie lízingov, Intrastat, evidencia dochádzky, vedenie pokladne, marketingová činnosť, vedenie firemnej databázy, evidencia automobilov, podklady k vyplatam, evidencia odpadov, rozúčtovavanie faktúr, kontrola vystavených dokladov, zabezpečovanie školení, vystavovanie dobropisov, komunikácia s obchodnými partnermi

Benefity v sociálnej oblasti

Informácie o výberovom konaní

Jedná sa o zastupovanie počas materskej dovolenky.
Prax v programe OMEGA výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické,technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
OMEGA - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vysoké pracovné nasadenie, zodpovednosť, samostatnosť, odolnosť voči stresu a flexibilita. Tvorivý a iniciatívny prístup, komunikatívnosť a príjemné vystupovanie.

Obchodno-servisná spoločnosť pôsobiaca v oblasti manipulačnej techniky. Dlhodobo dodáva vysokozdvižné vozíky, poskytuje poradenstvo v oblasti manipulačnej techniky, vykonáva servis a zabezpečuje dodávku ND.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2821963  Dátum zverejnenia: 22.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Bude predmetom osobného pohovoru