Reagujte bez životopisu

Predajca náhradných dielov

STARLIFT s.r.o.

Miesto práce
Sládkovičova, Banská Bystrica
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca s ND a v sklade:
- zodpovedá za správne uskladnenie ND a poriadok v sklade ND,
príslušenstva a VZV
- rokuje s dodávateľmi ND, dohaduje ceny a obchodné podmienky
- vyhotovuje objednávky náhradných dielov na sklad a na opravy
- zabezpečuje dopravu objednaného tovaru a dopravu ND
- zabezpečuje prijímanie ND do skladu a ich vydávanie
- spoluzodpovedá za tvorbu cien ND
- vedie evidenciu skladových zásob v hlavnom sklade a v skladoch
servisných mechanikov
- vedie evidenciu skladových zásob strojov a príslušenstva
- zodpovedá za optimalizáciu skladových zásob
- prijíma objednávky od zákazníkov a sleduje ich plnenie
- pripravuje cenové ponuky podľa požiadaviek zákazníkov
- v spolupráci so servisnými mechanikmi a vedúcim servisu
pripravuje zoznamy ND na opravy
- zabezpečuje dopravu ND zákazníkom a externým servisným
mechanikom
- zodpovedá za VZV v sklade a zabezpečuje ich prípravu a
preberanie od zákazníkov
- zabezpečuje dopravu a prepravu VZV podľa pokynov obchodného
oddelenia
- dohliada na chod a správnu funkčnosť vozíkov v internom sklade
- zabezpečuje manipuláciu s ND a príslušenstvom
- vedie sklad pneumatík a optimalizuje stav skladových zásob
- zabezpečuje výmenu pneumatík na VZV pre zákazníkov i na
vozíkoch v sklade
- zabezpečuje starostlivosť o odpadové hospodárstvo
Dielenské práce:
- vykonáva dielenské servisné práce externé
- vykonáva dielenské servisné práce interné
- vykonáva ostatné (režijné) práce podľa pokynov vedúceho servisu
- zabezpečuje obsluhu VZV pre zákazníkov v prenájme

Práca v stabilnej spoločnosti

Motivačné platové ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

automobilová technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skladového hospodárstva

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Technické znalosti z oblasti automobilovej techniky
Samostatnosť, flexibilita, iniciatíva
Komunikatívnosť a orientácia na zákazníka
Znalosť programu Omega výhodou

Obchodno-servisná spoločnosť pôsobiaca v oblasti manipulačnej techniky. Dlhodobo dodáva vysokozdvižné vozíky, poskytuje poradenstvo v oblasti manipulačnej techniky, vykonáva servis a zabezpečuje dodávku ND.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1119383  Dátum zverejnenia: 13.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac