Relationship Manager

STARFX PROSOLUTIONS LTD – organizačná zložka Slovensko

Miesto práce
Pribinova 6, 81109, Bratislava
Termín nástupu
23.10.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzinárodná spoločnosť hľadá uchádzačov na post relation manager ,s obchodnými schopnosťami a prehľadom na kapitálovom trhu.
Vybavovanie telefonických a e-mailových požiadaviek klientov
Starostlivosť o klientov obchodujúcich na forexovom trhu
Aplikácia fundamentálnej a technickej analýzy pri obchodovaní na kapitálovom trhu
Vykonávanie marketingových kampaní
Vedenie obchodných seminárov zameraných na trading
Poskytovanie komplexného servisu pre online platformy ( metaTrader 4/5 )

Kompletne zaškolenie v oblasti kapitálovych trhov , progresívny kariérny rast , fixný plat a k nemu nadštandardný systém benefitov , pravidelne teambuildingové akcie spojené s cestovaním po celom svete

Výhodou je aj český jazyk ,slovinsky jazyk ,poľský jazyk ,chorvátsky jazyk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Komunikačné zručnosti , čistý register trestov , všeobecný prehľad

Práca pre globálneho obchodníka s cennými papiermi

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3154253  Dátum zverejnenia: 9.10.2017