Hľadáme realiťákov ako sme My. Pridaj sa aj Ty k realitným maklérom v StarBrokers. Pracuj s najlepšími a staň sa expertom v nehnuteľnostiach!

StarBrokers, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.05.2019
2.000,- EUR - v závislosti od výkonu makléra. Uplatňuje sa provízny systém odmeňovania s vynikajúcimi benefitmi

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívne vyhľadávanie nehnuteľností určených na predaj a prenájom
- Aktívne získavanie klientov na kúpu a prenájom nehnuteľností
- Tvorba, starostlivosť a pravidelné obnovovanie vlastnej a pridelenej databázy klientov
- Vykonávanie obhliadok a prezentácia nehnuteľností záujemcom
- Tvorba a spracovanie fotodokumentácie k nehnuteľnostiam
- Príprava administratívnych podkladov pre účely uzavretia obchodného prípadu
- Vykonávanie inzerčnej činnosti vlastných nehnuteľností s pravidelnou aktualizáciou

Čo vám ponúkame?

• Notebook, fotoaparát, mobilný telefón, vizitky, kancelárske potreby a spotrebný materiál
• Vlastné parkovacie miesto v sídle spoločnosti
• Nefinančné benefity (teambuildingy, odborné kurzy, školenia NARKS)
• Využívanie vlastných advokátov, hypotekárnych špecialistov a marketingových expertov na reality
• Komplexný systém rozvoja zameraný na obchodnú komunikáciu, stratégiu predaja, exkluzívny nábor a osobný marketing
• Prepacovaný a overený provízny systém odmeňovania

Informácie o výberovom konaní

Ďalšie požiadavky

• Pozícia je vhodná pre absolventa
• Vlastný osobný automobil
• Prax v obchode s nehnuteľnosťami je výhodou

Aký je ideálny kandidát?

• Reprezentatívne, príjemné a proklientské vystupovanie, vrátane telefonickej a písomnej komunikácie
• Bezchybné ovládanie slovenčiny slovom aj písmom a vysoká kultivovanosť prejavu
• Profesionalita, takt a diskrétnosť na vysokej úrovni
• Odolnosť voči stresu a časová flexibilita
• Ambícia patriť medzi najlepších na trhu s nehnuteľnosťami

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Realitná kancelária StarBrokers predstavuje moderný profesionálny koncept strategického prístupu k sprostredkovaniu kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností. Na trh s nehnuteľnosťami v Bratislave prinášame nové trendy v predajnej stratégii, inovatívne procesy v realitných činnostiach a vysoký komfort pre zákazníkov. V každej oblasti svojej činnosti kladieme dôraz na vysokú kvalitu poskytovaných služieb, ktoré spočívajú v diskrétnom, individuálnom a osobitom prístupe ku každému klientovi so zárukou serióznosti a spoľahlivosti. Kvalifikované právne služby, hypotekárne poradenstvo a odborné konzultácie pri realitných transakciách sú u nás samozrejmosťou.

Našou filozofiou je poskytovať profesionálne služby prostredníctvom vzdelaného a kvalitného tímu realitných Brokerov s dlhoročnými skúsenosťami, ktorí vzájomne úzko spolupracujú. Pozorne monitorujeme, analyzujeme a vyhodnocujeme súčasné trendy ovplyvňujúce formovanie realitného trhu. Poznáme oblasť real estate, vieme ako pracuje developerský trh a máme cit pre individuálne potreby každého klienta. Disponujeme rozsiahlymi databázami nehnuteľností, klientov, záujemcov, úspešných developerov a aktuálnych projektov.

Máme svoje korene v Bratislave a tento trh dokonale poznáme. Ponúkame nehnuteľnosti, na ktoré vieme nájsť spokojného klienta, či sa jedná o predaj alebo prenájom. Cieľom našej spoločnosti je poskytovať klientom kvalitné a na mieru šité služby, individuálny "hands on" prístup a s dôverou pracujeme veľmi obozretne.

KTO SME
StarBrokers je jednou z najprestížnejších spoločností v oblasti Real Estate na Slovensku,
Vytvárame synergie medzi potrebami klientov v oblasti bývania a pracovných priestorov a príležitosťami na trhu,
Sme členom a licencovanou realitnou kanceláriou NARKS,
Spolupracujeme s najlepšími expertmi vo všetkých oblastiach,
Pracujeme v príjemnom prostredí a využívame moderné technológie,
Formujeme trh Real Estate a sme lídrom v oblasti zavádzania nových inovatívnych prístupov v starostlivosti o klienta.
ID: 2931382  Dátum zverejnenia: 10.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2.000,- EUR - v závislosti od výkonu makléra. Uplatňuje sa provízny systém odmeňovania s vynikajúcimi benefitmi