Predavačka

STAR SILVER s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
01.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj Pandora šperkov, klenotníckeho tovaru, značkových šperkov a hodiniek na predajni Klenoty Trend- Pandora, v OC MLYNY.

Pozvané budú len vybrané uchádzačky, ktoré môžu nastúpiť 1.11.2016 a školiť sa prídu do Trenčína.
Prosíme zaslať aktuálnu fotografiu. Na žiadosti zasielané mailom neodpovedáme, kontaktovať Vás budeme len telefonicky.
Uchádzačky s praxou v obore uprednostníme, prax treba uviesť do životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

100% pracovné nasadenie, spoľahlivosť, zodpovednosť
príjemné vystupovanie a vzhľad
ochota pracovať počas sviatkov a nadčas

Firma pôsobí na trhu od roku 2002. Činnosť firmy je zameraná hlavne na maloobchodný predaj klenotníckeho tovaru, hodiniek, PANDORA šperkov a šperkov z rôznych materiálov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Gorkého 3
811 01 Bratislava
ID: 1651251   Dátum zverejnenia: 27.10.2016