Vývojář .NET C# ambulantního informačního systému

STAPRO s. r. o.

Místo práce
Pernštýnské nám. 51, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nebaví vás pracovat v „Open Space“ v nějakém průmyslovém parku kilometry za městem? Preferujete lidštější prostředí? Tady je mimořádná příležitost pracovat v historickém centru Pardubic nebo Brna. Všude jsme v centru města, žádná odlidštěná vývojová centra! Hledáte právě novou pracovní příležitost a změnu? Podílejte se na zlepšení našeho zdravotnictví při vytváření moderních informačních systémů pro naše zdravotnická zařízení. C# a .NET jsou Vám blízké? Chcete být součástí vývojového týmu u významné softwarové společnosti? Pak neváhejte a zašlete nám Vaše CV! Reagujeme okamžitě, protože jednáte přímo se zaměstnavatelem a ne s žádnou agenturou. Každému uchazeči se ozveme!

Náplň práce:
- analýza a návrh technického řešení vč. architektury
- programování aplikací
- příprava podkladů pro dokumentaci aplikací
- komunikace s interním týmem
- práce s SQL skripty

Nabízíme:
Samostatnou a odpovědnou práci
Odpovídající platové ohodnocení
Seberealizace v jedné z nejúspěšnějších zdravotnických IT firem
Perspektivní zaměstnání v silné a expandující firmě
Možnost odborného růstu a kariérního postupu
Možnost používat moderní softwarové technologie
Moderní technické vybavení
Příjemný pracovní kolektiv
Pěkné pracovní prostředí
Pružnou pracovní dobu

Benefity:
Pružná pracovní doba
Nepracujete v „Open Space“
Roční prémie při splnění plánu
5 týdnů dovolené
Náhrada prvních 3 dnů při nemocenské
3 dny krátkodobého volna na vyléčení ročně (sick days)
Každoroční navyšování základních mezd o míru inflace
Penzijní připojištění
Odměna za doporučení náboru nového zaměstnance
Nadstandardní preventivní lékařská péče
Očkování proti chřipce
Dárkové poukazy k narození dítěte pro matku i otce
Stravenky a poukázky na sportovní aktivity
Výuka angličtiny na pracovišti
Společenské akce pro zaměstnance
Letní „Rodinný a Dětský den“
Mikulášské odpoledne a nadílka pro děti zaměstnanců
Vánoční výtvarná soutěž pro děti zaměstnanců

Místo pracoviště:
Brno

Mzdové podmínky:
Dohodou

Nástup:
Dohodou

Jazyky:
Minimálně technická angličtina.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Benefity:

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

C# - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované zkušenosti:
- aktivní zkušenosti s programováním v .NET (C#)
- vývoj uživatelského rozhraní ve WPF
- zkušenosti s vývojem pro webové nebo aplikační servery – ASP.NET, WebApi
- zkušenosti s XML
- dobrou znalost principů OOP
- znalost SQL
- zkušenosti s MS SQL výhodou

Osobnostní předpoklady:
- analytické schopnosti
- schopnost práce v týmu
- samostatnost
- odpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost STAPRO s.r.o. je předním dodavatelem softwaru a služeb pro nemocnice a další poskytovatele zdravotní péče na středoevropských trzích.
ID: 3032049  Dátum zverejnenia: 26.4.2017