Advokát, advokátsky koncipient

STANĚK VETRÁK & PARTNERI, s.r.o.

Miesto práce
Vlčkova 18, 81106 Bratislava, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

najmä z oblasti obchodného a občianskeho práva,
verejné obstarávanie, štandardná agenda advokátskej kancelárie

možnosť profesionálneho rastu,
ponúkame zaujímavú a dynamickú prácu v rôznych oblastiach práva

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Do rozvíjajúceho sa teamu advokátskej kancelárie hľadáme skúseného právnika/právnikov schopného zvládať vysoké tempo a náročnosť práce v rôznych oblastich práva.

Renomovaná advokátska kancelária (pravidelne oceňovaná týždenníkom TREND a epravo.cz), ktorá viac ako 16 rokov poskytuje komplexné právne služby podľa zadania a potrieb jednotlivých klientov so špecializáciou na obchodné právo, právo informačných technológií a telekomunikačné právo, právo duševného vlastníctva, verejné obstarávanie, M&A transakcie a s tým súvisiace poskytovanie právneho servisu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1833118  Dátum zverejnenia: 13.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou