Pracovníčka - kontrolórka (práca na Slovensku - Dolné Vestenice)

STAJAN Slovakia, s.r.o.

Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Bytča, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Gelnica, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vizuálna kontrola výrobkov
- kontrola kvality tesniacich gumičiek
- jednoduchá práca v čistom prostredí

- práca na dve zmeny
- príplatok za poobednú zmenu
- príplatok za kvalitu, výkon
- možnosť odpracovania nadčasov
- príplatky za nadčasy
- zabezpečené ubytovanie (dotované)

Informácie o výberovom konaní

- práca vhodná aj pre mužov, resp. páry

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou komponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť je držiteľom povolenia na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Priemyselná 1379/25
08501 Bardejov

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2638518   Dátum zverejnenia: 29.11.2016