Prijmeme šikovných pomocných pracovníkov do strojárskej výroby (miesto práce: Kysucké Nové Mesto, ubytovanie ZDARMA)

STAJAN Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto
3,34€/hod. + 0,55€ + 0,08€ + 0,83€ + nadčasy + príplatky + stravné lístky + ubytovanie zdarma

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manipulácia s ložiskovými krúžkami
- odoberanie od stroja, popisovanie, nakladanie, balenie...
- miesto práce: Kysucké Nové Mesto

- práca na tri zmeny
- príplatok za pracovné prostredie 0,552€/hod.
- príplatok za poobednú zmenu 0,083€/hod.
- príplatok za nočnú zmenu 0,83€/hod.
- možnosť odpracovania nadčasov
- príplatky za nadčasy, soboty, nedele, sviatky
- možnosť turnusovej práce
- stravné lístky v hodnote 3,60€ (zamestnanec hradí len 1,10€)
- ubytovanie ZDARMA

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Európsky líder vo výrobe valčekových ložísk pre koľajové vozidlá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav

Spoločnosť je držiteľom povolenia na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2429003  Dátum zverejnenia: 9.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,34€/hod. + 0,55€ + 0,08€ + 0,83€ + nadčasy + príplatky + stravné lístky + ubytovanie zdarma