Sales manager -auto, kovo-SC, BA, PK, GA, DS, TT, PN (Ref. č.: 072017)

Stahlmann s.r.o.

Bratislavský kraj, Pezinok, Senec, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Trnava
Termín nástupu
01.09.2017
Ponúkaný plat (brutto)
900,-€ - 1500,-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Pravidelné návštevy zákazníkov a aktívny predaj produktov firmy Stahlmann s.r.o. vo zverenom regióne: SC, BA, PK, GA, DS, TT, PN
- Zodpovednosť a starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- Aktívne vyhľadávanie nových zákaznikov
- Prezentácia produktov ako aj technických riešení spoločnosti
- Zodpovednosť za tvorbu cenových ponúk
- Analýzy predaja, reporty, štatistiky
- Budovanie a udržiavanie obchodných vzťahov so zákazníkmi
- Plnenie stanoveného plánu

Služobné auto, služobný telefón, služobný notebook

Ak Vás táto ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis s motivačným listom v slovenskom jazyku s označením "Sales Manager-SC, BA, TT, DS, PN" na email: info@stahlmann.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.8.2017 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo
Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Windows - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť a dobrá orientácia na trhu v automobilovom priemysle, stavebníctve a kovovýrobe
- VP skupiny B podmienkou
- vynikajúce komunikačné a organizačné schopnosti
- flexibilita a ochota cestovať
- technická zdatnosť

Sme mladá a progresívna obchodná spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu piaty rok. Naša širokospektrálna ponuka zahŕňa výhradne produkty vysokej kvality určené pre profesionálne využitie v rôznych priemyselných oblastiach. Do nášho sortimentu vysokej kvality patrí autoservisná technika, ručné náradie, pneumatické náradie, elektrické náradie, obrábacie nástroje, chemické produkty, ochranné pracovné pomôcky, spojovací materiál, atď. Našimi zákazníkmi sú malý remeselníci, malé i stredne veľké firmy a tiež aj veľké nadnárodné výrobné a priemyselné spoločnosti pôsobiace na trhu v rôznych odvetviach ako je autoopravárenstvo, kovovýroba, stavebný a drevospracujúci priemysel, údržba a inštalácie. Pod vlastnou značkou STAHLMANN ponúkame chemické produkty tej najvyššej kvality oznacovanej “CLASS A” a tiež sme priamymi partnermi nadnárodných spoločností, ktoré sú výrobcami náradia a spotrebného materiálu a vo svojej branži patria medzi európsku a svetovú elitu, ako napríklad: GEDORE, Chicago pneumatic, BOSCH, atď. Prosterdníctvom našich sales managerov a tímu podpory predaja sa snažíme ponúknuť nielen kvalitné produkty, ale tiež aj popredajný servis na vysokoej úrovni, maximálnu orientáciu na potreby odberateľov, osobitú pozornosť a individuálny prístup ku každému nášmu zákazníkovi, pretože spokojnosť a potreby našich partnerov sú našou prioritou.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Nábrežná 79
940 57 Nové Zámky

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2355027   Dátum zverejnenia: 11.7.2017