Reagujte bez životopisu

Montážnik (alebo celá paria) svetlíkov, okien, oceľ. konštrukcií a odvetr. fasád.

STAHL, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
najskôr od 21.4.2024
Mzdové podmienky (brutto)
2 800 - 3 800 EUR/mesiacPríplatok za nadčasy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímavá práca pre montážnikov svetlíkov (alebo celú partiu 4 a viac osôb) , okien, oceľových konštrukcií a odvetraných fasád. Práca vhodná pre manuálne zručných skúsených montážnikov s prácou s ručným náradím v Nemecku.
Práca je na turnusy 4+1.
Znalosť NJ výhodou a schopnosť čítať technickú dokumentáciu výhodou.
Trvalý pracovný pomer.
Vodičské oprávnenie B výhodou.

Doprava a ubytovanie (v bytoch a penziónoch, ubytovne nevyužívame) zabezpečené bezplatne. Trvalý pracovný pomer alebo možnosť zamestnať aj SZČO. Slovenská pracovná zmluva. Značkové pracovné oblečenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.5.2024 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Zodpovednosť a kvalitne vykonaná práca. Schopnosť prispôsobiť sa novým podmienkam.

Spoločnosť STAHL s.r.o. sa zaoberá montážou presklenných fasád, svetlikov, okien, výrobou oceľových konštrukcií a stavebnou činnosťou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Patrik ADAMEC
Tel.: +421948413589
E-mail: poslať životopis
ID: 4723313  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac