Office and Animation Coordinator

STAGEMAN Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka 6, 974 01 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť a dôslednosť pri zastrešení pridelených administratívnych činností
- Koordinácia mladých, extrovertných osobností animátorov
- Marketing a príprava školení animátorov voľného času
- Organizácia kastingov a nábor animátorov
- Telefonická, mailová i osobná komunikácia s kľúčovými partnermi
- Kreatívna práca a prinášanie vlastných nápadov pri príprave animačných programov
- Zastrešenie telefonickej podpory a riešenie problémových situácií po telefóne i osobne
- Vybavovanie mailovej a poštovej komunikácie
- Aktívne spolupodieľanie sa pri organizácii interných i externých udalostí a eventov
- Správa obsahu webových stránok, sociálnych sietí a účtov (Facebook, Instagram, Youtube, ...)
- Drobné marketingové úlohy – Google Analytics, Facebook Ads a pod.
- Vlastný prínos a kreativita v oblasti sociálnych médií – blogging, copywriting, youtubing,...
- Intenzívna osobná práca v teréne na animačných aktivitách i jednorazových eventoch

- Zmysluplná, zaujímavá a rozvíjajúca práca v jedinečnom, mladom a dynamickom kolektíve
- Možnosť učiť sa osobne od najlepších v obore
- Uplatnenie v medzinárodne pôsobiacej spoločnosti
- Časová flexibilita
- Žičlivé, stimulujúce a kreatívne pracovné prostredie
- Školenia a možnosť ďalšieho vzdelávania
- Možnosť vycestovať na medzinárodné projekty
- Pokrývanie nákladov na mobilný telefón aj na súkromné účely

Ponúkame jedinečné pracovné prostredie, motivačné finančné ohodnotenie, medzinárodný presah nášho biznisu, aktívnu podporu zo strany kolegov a možnosť osobnostného rastu. Vybraných uchádzačov pozveme na osobné stretnutie vo vopred dohodnutých termínoch. POKIAĽ SA VÁM NEOZVEME DO 14 DNÍ OD ZASLANIA VÁŠHO ŽIVOTOPISU, DALI SME PREDNOSŤ INÉMU UCHÁDZAČOVI. Je zbytočné to potom ďalej rozpitvávať, ďakujeme, že túto skutočnosť akceptujete a prajeme Vám veľa šťastia v ďalších výberových konaniach!

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, obchodné, administratíva, pedagogika/vzdelávanie – alebo možno aj nie :)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Adobe Illustrator - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- 4A = štyri základné animátorské zručnosti – inteligencia, zmysel pre humor, kreativita a sebaistota – myslíme si, že pracovná pozícia sa hodí pre niekoho extrovertnejšieho, samostatného, hravého a kreatívneho, okolo koho nikdy nie je nuda a dokáže strhnúť davy. Áno, len tak málo ;)
- Skúsenosti s prácou animátora nutné (v hoteloch či aquaparkoch, na Slovensku či v zahraničí, na školách v prírode či na táboroch, kdekoľvek, len už maj niečo za sebou)
- Schopnosť samostatného konania a rozhodovania
- Ochota pracovať s vysokým pracovným nasadením – aj s nadčasmi, resp. počas víkendov
- Precíznosť v stanovených úlohách a lojalita k spoločnosti – v tejto ideme až za hrob 
- Organizačné a manažérske zručnosti
- Príjemné vystupovanie a proaktívny prístup

Patríme do profesionálnej medzinárodnej siete STAGEMAN, ktorá pôsobí v oblasti animácie voľného času. Zameriavame sa na zabezpečovanie zábavných aktivít a voľnočasových programov pre hotely, aquaparky, nákupné centrá a detskú klientelu. Tiež organizujeme outdoorové zážitkové a vzdelávacie aktivity pre školy v prírode, detské tábory i firemnú klientelu. Doslova "žijeme animáciami".

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2951956  Dátum zverejnenia: 1.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou