Statik

STAG s. r. o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • podľa Vašich skúseností a miere zaškolenia sa budete venovať vypracovaniu výkresovej dokumentácie a výpočtom nosných konštrukcií stavieb
  • vypracovanie projektovej dokumentácie
  • navrhovanie nosných konštrukcií, vypracovanie výkresov tvarov a výstuže železobetónových konštrukcií, výkresy a detaily oceľových knoštrukcií
  • vypracovanie výrobnej dokumentácie pre oceľové a prefabrikované konštrukcie
  • výpočty nosných konštrukcií stavieb
  • expertné posúdenia

  • účasť na zaujímavých projektoch v rámci SVK a ČR
  • príjemná firemná atmosféra
  • individuálne zaškolenie podľa skúseností kandidáta
  • možnosť home office podľa dohody
  • pružná pracovná doba

K životopisu prosíme priložiť aj motivačný list a referencie prác, popr. referencie školských prác. Kontaktovať a pozývať na osobné stretnutie budeme len vybraných uchádzačov, spĺňajúcich zadané kritériá. Ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a prajeme veľa úspechov v pracovnom i súkromnom živote.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Nosné konštrukcie stavieb

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
SCIA Engineer - Pokročilý
Dlubal RFEM - Úplný začiatočník
Geo 5 - Základy
TEKLA Structures - Základy
Allplan Engineering - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

akékoľvek skúsenosti sa budú posudzovať individuálne

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prednosť majú uchádzači s pozitívnym prístupom a s dobrým vzťahom k profesií

Naša spoločnosť poskytuje služby v oblasti navrhovania nosných konštrukcií stavieb.
Hlavným predmetom záujmu sú občianske a priemyselné stavby. Zaoberáme sa analýzou a návrhom nosných konštrukcií, vypracovanie statických výpočtov, posudkov a projektovou dokumentáciou pozemných a inžinierskych stavieb v oblasti statiky.
Našim zákazníkom ponúkame individuálny prístup, konzultácie a poradenstvo v oblasti statiky stavieb a zvárania oceľových konštrukcií.

www.stagdesign.sk

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michal Májovský
Tel.: +421905325112
E-mail: poslať životopis
ID: 4815402  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac