Personálna asistentka

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Partizánske
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
410 EUR/mesiac- variabilná zložka v prípade kvalitného plnenia úloh

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa administratíva a práca s ľuďmi?
Hľadáme administratívnu posilu do nášho tímu pre pobočku do Partizánskeho.

Tvojou úlohou bude:
- administratívna podpora konzultantov/koordinátorov
- vedenie databázy uchádzačov o prácu
- práca na sociálnych sieťach a komunikácia s kandidátmi
- realizácia pracovných pohovorov
- vybavenie telefonátov
- príprava personálnych dokumentov zamestnancom
- práca so zdravotnými a Sociálnou poisťovňou
- vystavovanie potvrdení zamestnancom
- administratívna podpora pri výberových konaniach
- evidencia skladu ochranných pracovných prostriedkov
- evidencia dochádzky zamestnancov

Výsledkom tvojej práce bude zabezpečenie komplexnej personálnej podpory našej pobočky v požadovanej kvalite, množstve a čase.

- možnosť sebarealizácie v oblasti ľudských zdrojov
- osobnostný a odborný rast
- zaujímavé a motivujúce platové ohodnotenie
- potrebné technické vybavenie na efektívny výkon práce

V prípade, že je daná ponuka pre teba výzvou a nebojíš sa tvrdo pracovať na plnení pracovných úloh, zavolaj nám v pracovných dňoch v čase od 09.00 do 17.00 hod na telefónne číslo: 0940 417 911.

Prosíme neposielajte nám životopis ! Ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pozíciu obsadzujeme do nášho interného stavu pre pobočku v Partizánskom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

administratíva

Počet rokov praxe

1

Požiadavky:
- výborné ovládanie PC (Word, Excel, Outlook, internet)
- komunikačné schopnosti
- schopnosť samostatne pracovať
- schopnosť mať veci pod kontrolou a ustrážiť si povinnosti
- tímový hráč
- aktívny vodič výhodou

Nemusíte mať prax v personálnej oblasti, naučíme Vás to, stačí prax v administratíve, bystrá hlava a záľuba v "papieroch"

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2281253  Dátum zverejnenia: 15.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 410 EUR/mesiac