Operátor vo výrobe

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Levice, okres Levice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2.50 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmeme zručných pracovníkov na pomocné a obslužné práce do výroby:
Náplň práce:
- obslužné práce vo výrobe
- obsluha strojov a zariadení
- pomocné práce pri balení a ukladaní výrobkov
- 3 zmenná prevádzka

- dlhodobá práca
- práca v čistom prostredí
- pravidelná výplata mzdy na čas

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate základné požiadavky, zavolajte nám cez pracovné dni na tel. číslo 0903 367 922.

Prosíme, neposielajte nám životopis! Ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Naším klientom je výrobná spoločnosť, ktorá vyrába obalový materiál.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

prax vo výrobe

Počet rokov praxe

1

- manuálna zručnosť
- zodpovednosť
- dodržiavanie dochádzky
- práca vhodná pre mužov (25kg balenia)

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2197424  Dátum zverejnenia: 27.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2.50 EUR/hodina