Betonár- železiar

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Trnava okolie, okres Hlohovec, okres Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
spresnenie na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zručných pracovníkov do výroby betónových prefabrikátov, ktorých hlavnou náplňou práce bude:
- príprava formy pre výrobu betónových prefabrikátov
- uloženie ocele a vyliatie betónu, zvibrovanie, zahladenie betónu
- očistenie výrobkov, očistenie foriem
- práca je v exteriéry

- garancia práce a adekvátnych pracovných podmienok
- konzultačný a poradenský servis pre zamestnancov
- garancia platu v plnej výške a vždy na čas

V prípade, že Vás ponuka zaujala a spĺňate základné požiadavky, zavolajte nám na číslo 0948 950 975.

Prosíme neposielajte nám životopis ! Ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je obchodno-výrobná spoločnosť pôsobiaca v oblasti prefabrikovaných betónových výrobkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

2

- manuálna zručnosť
- prax min. 2 roky v stavebnej oblasti (práca s betónom, ukladanie a viazanie oceli)
- samostatnosť
- ochota pracovať 9-10 hodín denne

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2032644  Dátum zverejnenia: 2.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: spresnenie na osobnom pohovore