Operátorka výroby - Poprad - 12 h zmeny - prácu si obzrieš pred nástupom - doprava zo SNV zabezpečená

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 200 EUR/mesiacZákladná mzda od 750€ v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovné pracovníčky na pozíciu operátorka výroby.

Náplň práce:
- vizuálna kontrola dielcov
- práca na obrábacích strojoch
- práca na tlakových lisoch
- brúsenie povrchová úprava ( ručné práce)
- kontrola, balenie, údržba

Zaučí Vás starší kolega a prácu si vopred môžete obzrieť.

Zmennosť : 12 hodinové zmeny - Ranná - Nočná - 2 dni voľno
OD 5:45 - DO 17:45
OD 17:45 - DO 5:45
VOĽNO
VOĽNO

DOPRAVA ZDARMA:
ZO SNV - zabezpečené autobusy
OSTATNÉ SMERY - preplácaná doprava v plnej miere!!

STRAVA:
Teplá strava zabezpečená vo výrobe!!

Doprava ZDARMA
Teplá strava
Kariérny postup
BENEFITY (lístky na kultúru, šport, masáže, plávanie...)
Príspevok do DDS ( Doplnkové dôchodkové sporenie )

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozície obsadzujeme pre zahraničnú spoločnosť, venujúcu sa výrobe kovových komponentov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

- ukončené stredoškolské vzdelanie
- manuálnu zručnosť
- poctivosť a spoľahlivosť
- ochotu a chuť pracovať
- schopnosť dodržiavať dochádzku a pracovné nasadenie

prax v oblasti strojárskej výroby veľkou výhodou

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jozef Brunovský
Tel.: +421948950910
E-mail: poslať životopis