Можливість для людей з України

Práca v automobilke na 2/3 zmeny! Možnosť týždenných záloh! Nástup ihneď! Možnosť výberu oddelenia.

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ihneď
1 450 EUR/mesiac6,85 - 8.85 EUR/hod. + bonusy (pozri v Benefitoch) _______________ od 1.4.2024 garantované navyšovanie hod. sadzieb o 2 triedy - 7.48 € /hod - 9.48 € / hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných pracovníkov do automobilovej výroby Mobis pri Žiline. Na oplátku ponúkame super mzdu a štedrý bonusový systém, ktorí pocítite od prvého odpracovaného mesiaca!

Každý sa vie u nás uplatniť! Možnosť dostať sa aj na iné pracovné pozície so zaujímavým zameraním a mzdou! v kmeni MOBISU!

Miesto: ŽILINA (Gbeľany) - spoločnosť MOBIS

aktuálne voľné oddelenia:

Nárazníky
- vstrekovňa
- lakovňa
- montáž
Materiál
- zásobovanie v sklade
IP
- palubovky a prístrojovky

Pozície sú svojim charakterom práce vhodnejšie pre MUŽOV.

Náplň práce môžeme zhrnúť ako:
* Manipulácia s výrobkami
* Montážne práce, skrutkovanie
* Zapájanie, skladanie
* Kontrola kvality výrobkov
* Iné montážne práce
* Transport
* Balenie
* Práca so scenerom...

Od prvého plne odpracovaného mesiaca sa môžeš tešiť na bohatý bonusový program (mesačné, kvartálne, polročné, koncoročné bonusy)
Okrem toho samozrejme príplatky za prácu v sobotu, nedeľu alebo vo sviatok nad rámec Zákonníka práce.

Ponúkame možnosť Nadčasov popri bežnom pracovnom čase. Toto rozhodnutie je len na Tebe!

Autobusy z lokalít Považská Bystrica, Rajec, Ružomberok, Martin, Kysucké Nove Mesto, Dolný Kubín, Čadca, Bytča ZABEZPEČENÉ.

Pri dlhšej spolupráci môžete získať aj ďalšie bonusy:
KVARTÁLNY BONUS - 30% z platu (cca 288€)
LETNÝ - 55 % z platu (cca 550€)
KONCOROČNÝ - Vianočný BONUS až do výšky 1750 €

Prosíme, aby nám všetci kandidáti zaslali životopis, každému kandidátovi sa snažíme v čo najkratšom čase reagovať! Zo zaslaných životopisov si kandidátov vyberáme na základe skúseností a vhodných pozývame na online alebo osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

výborná dochádzka
manuálna zručnosť

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov