Majster výroby (Ref. č.: MVV)

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Nová Dubnica, Trenčiansky kraj, Ilava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
1300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie a organizovanie výrobného procesu
- vedenie, motivovanie a hodnotenie podriadených zamestnancov v súvislosti s plnením plánu produkcie a jej kvality
- organizovanie a riadenie činnosti
- zodpovednosť za plnenie plánu produkcie
- spolupráca pri zvyšovaní kvality práce a produktivity, spolupráca pri odstraňovaní porúch strojov a zariadení
- zodpovednosť za zaškoľovanie nových zamestnancov a spolupráca pri zabezpečovaní odbornej spôsobilosti zamestnancov
- vykonávanie kontroly dodržiavania bezpečnostných a hygienických predpisov, starostlivosť o správne používanie OOPP
- navrhovanie zlepšovania technického vybavenia pracovísk z hľadiska bezpečnosti a hygieny práce
- riešenie problémových situácií, prijímanie a realizovanie nápravných opatrení na ich odstránenie
- odovzdávanie strojov a zariadení na kontroly a opravy a preberať ich po kontrole a oprave
- organizovanie a riadenie správneho používania, ukladania, obehu a odovzdávania podkladov a dokladov

- veľmi zaujímavé platové ohodnotenie
- dlhodobá práca v stabilnej spoločnosti
- starostlivosť a podpora zamestnávateľa
- možnosť kariérneho a profesného rozvoja
- možnosť zdokonaľovania technických a komunikačných zručností
- možnosť sebarealizácie

V prípade, že Vás ponuka zaujala a spĺňate základné požiadavky, zavolajte nám na číslo 0940 417 912 v pracovných dňoch v čase od 8.00 do 17.00 hod. Prosím neposielajte nám životopis.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.7.2017 (ostáva ešte 8 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Pracovná pozícia je obsadzovaná do interného stavu, pre certifikovanú slovensko-taliansku výrobnú spoločnosť.
Zaoberajúcu sa dodávaním mechanických dielov, komponentov z plechu pre elektrotechnický a spotrebný priemysel pre domáci trh ako aj krajiny Európskej Únie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prax v oblasti strojárskeho priemyslu a riadenia výroby min. 2 roky
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- manuálna zručnosť
- technické myslenie
- schopnosť dodržiavať dochádzku a pracovné nasadenie
- vodcovské - riadiace schopnosti
- samostatnosť
- zmysel pre detail

Spoločnosť STAFF dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad, Prešov, Budapešť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Mariánske námeste 29/6
010 01 Žilina

Kontakt

ID: 3127749   Dátum zverejnenia: 17.7.2017