Operátor výroby (Ref. č.: Poprad)

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
05.09.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha strojov a zariadení
- omieľanie, dobrusovanie a čistenie kovových polovýrobkov
- vizuálna kontrola kvality výrobkov
- obsluha vstrekolisov
- iné pomocné práce vo výrobe

- stabilná práca
- možnosť odborného rastu a zisku dlhodobej práce
- zaujímavý mzdový systém
- príspevok na dopravu do zamestnania
- starostlivosť a podpora koordinátora
- teplá strava priamo na prevádzke vrátane neobmedzeného pitného režimu

V prípade, že máte záujem o uvedenú pracovnú pozíciu, kontaktujte nás prosím v pracovných dňoch od 8.00 do 17.00 na t. č. 0940 417 912

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.8.2017 (ostáva ešte 7 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozície obsadzujeme pre zahraničnú spoločnosť, venujúcu sa výrobe kovových komponentov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný prístup k práci
- schopnosť dodržiavať pravidelnú dochádzku
- záujem o prácu
- ochota pracovať aj v noci
- dobrý zdravotný stav

Spoločnosť STAFF dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad, Prešov, Budapešť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Mariánske námeste 29/6
010 01 Žilina

Kontakt

ID: 3126379   Dátum zverejnenia: 22.8.2017