Pomocné práce v Martine - ukladanie kartónov

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
ASAP
základ - 3, 72€ /hod + príplatky + 70 eur dochádzkovy bonus výsledne = od 700€/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-prekladanie, ukladanie kartónov krabíc
-obsluha strojov a zariadení
- iné manipulačné a obslužné práce vo výrobe

MZDA :
základ 3, 72 €/hod
+ rizikový príplatok
70 € dochádzkovy bonus
od - 700 €/mesiac

- Zamestnanie s dlhodobou perspektívou
- Možnosť kariérneho rastu a odborného vzdelávania
- Veľmi zaujímavé a motivačné platové ohodnotenie
- 24 hodinový servis a podpora koordinátora
- Pracovné oblečenie a pracovná obuv
- Starostlivosť a podpora zamestnávateľa

V prípade, že Vás ponuka zaujala/ chcete sa dozvedieť viac informácií a spĺňate základné požiadavky, zavolajte nám na číslo 0940 417 912 v pracovných dňoch v čase od 8.00 do 16.30 hod

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Naším klientom je renomovaná spoločnosť - vedúci poskytovateľ na mieru šitých obalových riešení s dôrazom na dizajn v súlade s najnovšími trendmi a servisom v blízkosti zákazníka

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Priemysel a výroba

- Prax pri obsluhe strojov / vo výrobe
- Zodpovedný prístup k práci
- Samostatnosť a aktivita v práci
- Technické myslenie - vedomosti a zručnosti

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3007316  Dátum zverejnenia: 2.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základ - 3, 72€ /hod + príplatky + 70 eur dochádzkovy bonus výsledne = od 700€/mesiac